| Kiddu4Strange a întrebat:

Deci nu stiu ce sa mai cred.
Oare ii place de mine? Astazi,la inceput,imi zambea,imi facea cu ochiul, vorbea cu mine. dar la sfarsit ma tachina! Ma imita, cum ma enervam...Nustiu! Voi credeti ca ma place?

Funda :*

Răspuns Câştigător
| Mădiiiiie a răspuns:

S-ar putea, de fapt e destul de sigur ca te place din moment ce iti acorda atentie si ii face placere faptul ca te enervezi cand te tachineaza big grin!

5 răspunsuri:
| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Clar te place.

| Azre a răspuns:

Dar de ce nu îl întrebi? Eu pot spune că face mișto de tine? Dar tu acum trebuie să mă crezi pe mine?
Întreabă-l pe el!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Sunt semne că te place, după cum spui tu acolo.
Te pup!

| OchiiCaprui a răspuns:

Vorbeste pe mess/fbk cu el... spune-i ca ti-a spus un prieten de al lui ca te place, si ca erai curioasa bft

| ileanaparlici1979 a răspuns:

Posibil, daca te tachineaza nu inseamna neaparat ca vrea sa rada de tine, poate este un mod de a-ti arata ce simte pentru tine.Cel mai bine ar fi sa vorbiti deschis unul cu celalat.Asa o sa intelegeti mai bine ce simte unul pentru celalalt. happy