| Alluries a întrebat:

Bună TPU...
De când mi-am început viața sexuală nu am simțit niciodată "plăcere" și... niciodată nu m-am terminat... Doresc să îmi răspundă doar oamenii care știu ce se întâmpla și poate care au trecut prin asta. Fără răspunsuri aiurea sau "la mișto". Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Dacă ai fi spus măcar dacă ești fată sau băiat era mai ușor să răspundem.
Presupunând că ești totuși fată, trebuie să știi că, dacă înainte de asta nu te-ai masturbat niciodată, nici nu ai făcut peting, nu prea ai cum să ajungi ușor la orgasm de la începutul vieții sexuale. Trebuie să treacă ceva vreme să începi să înveți ce și cum să faci și tu, dar și partenerul, ca să ajungi acolo.

6 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Nu ai spus cati ani ai, daca esti baiat sau fata.
Fetele, sau unele dintre ele asa mai pana pe la 30 de ani habar nu au cei aia laughing ma refer la orgasm,fac sex,dar ele nici nu stiu ce se intampla.
Cum am spus nu e valabil la toate femeile.
Asta nu e o problema,vine in timp si placerea,dar probabil ai facut-o cu cineva care nu te-a atras, ori care nu stie ce sa iti faca, care nu stie sa te faca sa simti placere.

O problema ar si sa fii frigida, femeile frigide nu simt mai nimic, dar sper ca nu e cazul tau, asta o sa vezi in timp.

| lilith16 a răspuns:

Poate sa fie ce au spus si ceilalti de mai sus sau poate esti asexual/a, nu e nimic rau in asta

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Cel mai probabil partenerul nu stie ce sa scoata din tine.

| mihai69 a răspuns (pentru CiupercuțulCrăcănat):

Păi cum, nu scoate același lucru pe care îl bagă?!?

| Spartacus12345 a răspuns:

Nu ai simtit placere pentru ca nu te-au atras partenerii cu care ai facut-o. Poate esti pe invers, poatelaughing Si poate nu te-ai terminat pentru ca ti s-a parut ca a durat prea putin

| Tipaccupisici a răspuns:

E pentru ca partenerul nu te excita destul