| Jhonny18Villa a întrebat:

de cand nu am mai intrat aici, nici nu cred ca se mai foloseste acest salut.
Am o "problema " mai sensibila.
Am in cartier o fata, e vestita tipa ca fiind usoara, si nu vreau nimic de la ea decat un mic sex oral.
Si ea ma place cat de cat, si cred ca ar accepta in orice fel as intreba-o, insa nu stiu cum sa o iau pentru ca mi-e rusine mie, deoarece mereu am fost baiatul bun. A facut o si prin masini, deci nu e sa-i fie ei rusine...
Nu prea vobesc cu ea aproape de loc, decat cand suntem afara cu prieteni comuni, iar atunci cand in mai pun mana pe fund sa o " scutur de praf " nu se fereste, insa eu da, de acei prieteni care stiu ce fel de fata este ea, deoarece cum am spus si mai sus, sunt mai rusinos si nu am facut asta cu vreo fata pana acum
Va intreb acum, cum sa o abordez, fara sa par foarte nesimtit? Va rog, pe cat cu putinta, sa nu radeti, dar sunt aproape disperat, am avut multe sanse cand am fost doar eu cu ea dar mi-a fost rusine si am lasat-o asa.
Am si "tight foreskin" ( va rog sa dati un search pe google pentru ca nu ma simt in stare la ora asta sa va explic) iar probabil din aceasta cauze ni mi-a mai crescut penisul de aproximativ 4-5 ani, ceea ce este un factor suplimentar in senzatia de crispare, pe langa supraponderalitate si ginecomastie. Poate dupa o prima experienta as prinde mai mult curaj, va rog sa raspundeti cat se poate de serios, o seara buna in continuare si multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Invit-o in particular, la o intalnire privata, eventual cu masina sau mai pe seara si pune-o direct cu subinteles...

Daca accepta intalnirea e clar ca este interesata.

| SkyPilot a răspuns:

Daca te place, fa-i un compliment (in particular despre gurita sau buze) si daca ai peste 18 ani si acces la o masina, ia-o la o plimbare si propune-i. Nu vei parea nesimtit si chiar daca pari, cui ii pasa? Cat despre celelalte chestii, ignora-le, nu au nici o importanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti prea timid sa ii spui, pupo putin in dos si se ofera ea singura. spune-i subtil ca e frumoasa, amuzanta prostii de genul si o sa moara dupa tine destul sa face ce vrei. am mai intalnit fete de genul si nu sunt prea inteligente asta e clar, vor doar sa fie pupate in dos de orice baiat.

| Xpressurself a răspuns:

Nu cred ca ar accepta in orce fel ai intreba-o. fetele au totusi o mandrie a lor peste care nu poti trece. sa nu te prostesti sa vorbesti urat cu ea pentru ca te va refuza. prima data ai in vedere ca este si ea o fiinta ca si tine. poate ii place sa se distreze sau poate prietenii tai se lauda fara sa fi facut nimic. ai vazut tu cu ochii tai?
cred ca ar fi mai bine sa o inviti sa va plimbati putin prin zona. daca poti pune mana pe fundul ei si sta e de bine insa nu o jigni iar daca te refuza nu-i reprosa ca stii tu ca a facut-o cu altii, asta nu este problema ta. mai degraba spune-i ca arata asa de bine ca nu te poti abtine si zambeste-i.
despre ceilalti nu ar trebui sa-ti faci griji pentru ca si ei ar face ca si tine.
cat despre cealalta problema, afla ca este normal sa fie asa, dezvirginarea la baieti are loc treptat. daca crezi ca chiar nu este normal vorbeste cu parintii si consulta un medic insa nu cred ca este cazul. ata se va rupe cu timpul.
cresterea penisului nu are nici o legatura cu acel "capison" al glandului. daca vrei sa-ti creasca fa sport, mult sport. handball, basket, forbal, orce sport care implica multa alergare, sarituri si curaj. in plus creste repede daca iti gasesti o prietena si faci dragoste cu ea regulat.

vezi si articolul de mai jos dar si cele de sub meniu in partea ta stanga

http://www.yogaesoteric.net/content.aspx?item=3951&lang=RO