| sweetlove02 a întrebat:

Buna TPU.De cateva luni stau cu mai multi baieti si imi place foarte mult de unul dintre ei.Ma inteleg foarte bine cu el.Nu stiu cum sa aflu daca ma place. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| rino90 a răspuns:

1. te place
2. nu exista prietenii intre baieti si fete fara cel o cel putina atragere sexuala chiar inofensiva!
3. trecerea de la prieten la iubit poate parea ciudata pentru amandoi pentru ca o sa va vedeti lature ascunse(bune sau rele)
4. intr-o zi ia-l prin parc doar pe el(gen "ma plic, hai pe afara" ), iar apoi incearca sa te asezi pe o banca mai aproape de el si zii ceva de genu... "am ceva sa iti zic, dar sa nu razi de mine. mereu mi s-a parut ca esti amuzant si mereu mi-ai placut, ai vrea sa fim impreuna?". evident n-o sa rada, o sa-l sochezi in cel mai rau caz, dar o sa iasa bine si asa
multa bafta

| sweetlove02 explică (pentru rino90):

Multumesc mult ti-am dat fundita!:*

| rino90 a răspuns (pentru sweetlove02):

Sper sa te ajute, multa bafta