| smileyface_7350 a întrebat:

Buna TPU.
De cateva zile imi place un baiat din scoala, dar nu am vorbit cu el niciodata.Nu am id-ul lui dar as putea face rost. Mi-e totusi rusine sa vorbesc cu el. Ce pot face?

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

N-ai de ce sa te rusinezi. Cere-i ID-ul direct lui (nu vad, de ce nu ti l-ar da) sau, daca chiar nu poti, cere-i unui prieten/amic de-al lui. Curaj! Numai bine!

| necris77 a răspuns:

Eu as zice sa vorbesti cu el fata in fata si nu pe messenger. Iesiti la o prajitura sau un suc si nu stati cu ochii bulbucati in calculator asteptand sa va vina un mesaj.
Asa aveti mai multe sanse sa va imprieteniti sau sa incepeti o relatie de durata (daca vreti). Bafta