| corycory96 a întrebat:

Buna TPU . De ce baietii sunt asa de obsedati de sani si fund ? straight face Voi nu puteti vedea frumusetea unei fete ?

Răspuns Câştigător
| vladmR a răspuns:

Suntem obsedati ca de-aia suntem numiti baieti,aia ne place, aia ne caracterizeaza. Alea sunt doar "aventuri" daca intelegi la ce ma refer. Cum se intipareste o adevarata relatie prima oara la o fata ii vezi inima/sufletul, iar dupa aia frumusetea exterioara

| Boom_ItZa_1997 a răspuns (pentru vladmR):

Uite ca eu sunt barbat, ...baiat si nu sunt obsedat. adica cand imi aleg o prietena nu ma uit la sani sau la fund:p

17 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Baietii aia lasa-i te rog pitzipoancelor! Pentru ca sunt "tal para cual".
Nu iti face griji, nu toti sunt asa.

| xMoTaNeL a răspuns:

Sa fim seriosi.aspectu fizic conteaza cel mai mult.cand vezi cineva pe strada te uiti la cum arata nu te uiti la sufletu lui... daca arata bine poate va cuplati si de abia atunci poti sa te convingi de ce fel de persoana e. daca e urat/a nici macar nu il bagi in seama.

| Foartesecret a răspuns:

Guineeapig98 pentru ca tu ai vreo 12 13 anirolling on the floorbig grin

| DarkBlood32 a răspuns:

Pfff sad Toti baieti se uita dupa sanii si fundul meu dar spun ca sunt urata la fata. frustrated

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista o vorba din batrini:La o fata mare, si un magar zbiara.
Nu toti sint obsedati de asta.Conteaza ce are in cap, cum gindeste si mai pe urma cum arata sinii si fundul.Numai bine.

| dreamgirl94 a răspuns:

Pentru ca e in natura lor.pot vedea si frumusetea unei fete, dar sa nu te miri ca daca mergi pe strada si vezi un tip ca se uita dupa fundul tau.in asta consta frumusetea fizica la o fata.ca multi nu pot vedea frumusetea psihica,asta e alta povestebig grin
femeia este o fiinta minunata,harnica,frumoasa, inteligenta, dar are un singur defect: ii place acea creatura murdara si groteasca pe nume barbatbig grin cam asa e treaba
:*

| OrangeFga a răspuns (pentru dreamgirl94):

Pai ce ai vrea ca femeile sa se cupleze intre ele si sa fie lesbience?

| dreamgirl94 a răspuns (pentru OrangeFga):

Nu,de unde ai ajuns tu la concluzia asta?laughing) faza cu femeia e o fiinta bla bla este o chestie ce am gasit-o pe net.citeste tot inainte sa pui intrebari degeaba

| OrangeFga a răspuns (pentru dreamgirl94):

Aha ok!

| dreamgirl94 a răspuns (pentru OrangeFga):

:*

| Gεσяgιαηαα a răspuns:

Degeaba ziceti ca nu va intereseaza aspectul fizic al unei persoane. Daca o persoana se indragosteste de tine nebuneste si vrea sa fie cu tine, si el este urat cu craci, atunci sufletul nu cred ca mai conteaza.Hai sa privim si asa. Ca multi spun ca nu conteaza, dar de fapt conteaza.winking

| guineeapig98 a răspuns:

Mie chiar nu imi place sa ma uit la sinii fetelor si ni la " bucile " lor ...nu toti baietii sunt asa

| crStyle a răspuns:

Nu, voi gresiti, noi ne uitam la fete ca la niste 'pitzipoance' [muhahaha] dar nu conteaza neaparat tzatzele si curu' [ulii] dar intr-un fel sa nu te faci de ras mai bine sa ai o fata frumoasa care toata lumea intoarce privirea la ea, decat una cu curu' la loganu' lu dEc [stie el despre cine e vorba]

| Shadowlord a răspuns:

Sa fim seriosi. aspectul conteaza foarte mult. multi nu cunosc "frumusetea unei fete" daca nu vad intai ceva care sa le placa.

| corycory96 explică:

Ma refer la frumusetea nu stiu. a fetei. nu neaparat interioarabatting eyelashes

| PUFFYKATHY21 a răspuns:

Pentru ca sunt obsedati de SEX intelegi de ce