| anonim_4396 a întrebat:

De ce baietii se uita mereu la fund si la sani?laughing
Si...de ce sunt atrasi de "formele" multor fete, chiar daca ei plac doar una?laughing

Răspuns Câştigător
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Pai aia e partea frumoasa a femeilor...
hai mai @silvia zi ca tu nu te'ai uitat niciodata la fundul unui baiathee hee... poti sa'mi zici la ureche ca sa nu auda ceilalti laughing

10 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Asa e traditia! daca nu observa si alte funduri, alte tate.se crede automat ca e tinut in lesa.laughingasa ca. dau si ei cate un ochi pe alte corpuri de femeiebig grinlaughing

@night_crawler la piept nu prea se uita fetele dar la fund ne uitam pentru ca ne plac fundurile marilaughing[ale baietilor normalbig grin]

mlm
| mlm a răspuns:

S uita saracii si ei dupa ceea ce duc lipsa, dar hai sa recunostem ce este frumos si lui Dzeu ai place.

| night_crawler a răspuns:

Da de ce fetele se uita mereu la fundul si pieptul nostru? tongue
e o chestie ce tine de stramosii nostri....se pastreaza traditia de generatii intregi laughing

| night_crawler a răspuns:

@madalicous ...ma refeream la cei cu pectorali dezvoltati...nu la cei ca mine(nu ca eu as fi vreun slabanog) da... laughing ...nu conteaza laughing big grin

| pisoias29 a răspuns:

Ca asa au fost lasati de Dumnezeu pe acest pamant...incapabili mintal...si ma refer strict la cei care isi inseala partenerele de viata si se uita dupa fundu altora...:-J

| Viuvi a răspuns:

Ca sa isi "indulceasca" privirea!
Sa fim sincere, daca tu ca fata, vezi un baiat dragut pe strada, nu te uiti dupa el?!
hmm...ma cam indoiesc!

| dean a răspuns:

Pentru ca noi masculiibig grin gasim aceste parti ale atractive si sexykiss, bine ne uitam si la chip!

| Clutsky a răspuns:

"Ce-i frumos si Lui Dumnezeu Ii place!"
Pentru a ne clati ochii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca tzitzele si poponetzu bombat sint reprezentative, definitorii pentru sexul frumos. Pentru ca sit forme voluptoase, care stirnesc pasiuni, iti fac inima sa bata cu putere, ochii iti ies din orbite, pupilele ti se dilata, salivezi si-ti zvicnesc timplele din cauza pulsului crescut rolling on the floor tongue

| baby_3369 a răspuns:

Hello...pentru ca barbatii se gandesc doar la sex...si cand vad o astfel de bunaciune..saliveaza si eihappy