| unbaiatfrumos69 a întrebat:

de ce dupa vreo 3-4 minute de masturbare in continuu, începe să mă doară capul penisului? Rog seriozitate.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, este foarte clar de ce te doare, de la masturbare excesiva!
ia o pauza de cateva zile sau saptamani, ca sa treaca, iar pe viitor, masturbeaza-te ca un om normal, odata la 2-3 zile doar.

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca pielita foarte fina si sensibila care acopera glandul penisului tau, nu este suficient de bine umectat si/sau lubrifiat in timpul masturbarii fiindca glandele bulbouretrale in cazul tau nu produc o cantitate suficient de mare de lichid preejaculator. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Pentru ca il fortezi prea tare.

| Andrei258 a răspuns:

Pentru că devine sensibil după ejaculare

| memdepay a răspuns:

E firesc, nu ești robot.