| alexandru_2302 a întrebat:

de ce e atat de greu ca in ziua de azi sa gasesti un baiat timid si cu bun simt? de ce toti au luat-o razna?:*

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Dar tu cauti un baiat sau o fata? Ca numele zice a doua varianta, intrebarea se plange de prima...

Nu stiu fetele sa aiba rabdare, de-aia.Si un baiat cu bun simt nu e neaparat unul timid.

9 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Eu sunt un baiat cu adevarat bun si cu bun simt. Problema e ca si tu esti tot un baiatrolling on the floor

| Aylee a răspuns:

Eu sunt timid si cu bun simt happy. Nu toti au luat-o razna, sunt greu de gasit, la fel si fetele cu bun simt sunt greu de gasit.

| BAIATUL a răspuns:

Pentru ca fetele au inceput sa aiba figuri in cap "stii eu nu ies cu asta ca nu e smecher".si alte din astea.Dar nu te-ai intrebat de ce nu mai sunt fetele cuminti si au inceput sa le creasca pretentiile? pentru ca baietii la inceput au avut foarte mult bun simt si fetelor li s-a urcat la cap.

| Awesom a răspuns:

Pentru ca unor categorii de fete le plac baietii rai, iar femeile nu apreciaza baietii timizi, ci doar musculosii fara creier.

| anonymus a răspuns:

Pentru ca sunt prosti crescuti si traiesc in jurul sau numai fraieri, e greu sa te pastrezi intr-un grup.

| ρіsөyαşμℓxXxŧαμxXxαℓyηŧαŧ a răspuns:

Alexandru ai dreptate toti sunt niste disperati de s*x.NO OFFENCE dar stiii ca sunt si baieti de treaba o multime chiar doar trebuie sa stii cum sa dai de ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne, ti donez eu pe toti!

| yos a răspuns:

Pentru ca sau smecherit dupa cum am lasat noi dupa ei dar sa stii ca nu totii s la fel, te am pupat

| DaryyAlle a răspuns:

Buna, pentru ca si fetele de azi (majoritatea, nu toate) le permit mult prea mult baietilor si odata ce o fata ii permite unele lucruri unui baiat acesta spune prieteniilor care incearca sa faca si ei la fel cu alte fete ( sau chiar alte lucruri mai rele ( si este posibil ca fetele sa le permita)) si asa se raspandeste aceasta nesimtirewinking