| Clf_Abby_1993 a întrebat:

Buna TPU :*...de ce imi intarzie ciclul? sunt virgina si menstruatia imi este venita de 3 ani, ( parerea mea e ca a avut timp sas e regleze) a tercut o saptamana deja,
Imi e rusine sa stiu dar nu am de ales, ma mai uit pe filmulete porno si tot mi-a "frec" scuza-ri expresia si la un moment dat simt deja asa de bine ca inca te ia tremuriciul cred ca e orgasm am auzit ca de la el nu se intarzie ciclul. gravida n-am cum sa fiu pentru ca sunt virgina
HELP.ME.

2 răspunsuri:
| Alex_1359 a răspuns:

E ceva normal happy de la alimentatie, de la anumite medicamente, stai linistita:*, poti discuta cu mine mai multe chestii daca esti interesata:*

| stef112 a răspuns:

Dacai bagat degetu pe unde nu trevuie poti sa nu mai fi virgina... dar nu stiu dc intarzie...