| JuliettaMary18 a întrebat:

Bună TPU, de ce un băiat spune că vine peste o lună și după ii dai mesaje și îl suni nu mai răspunde deloc și cel puțin telefon ii sună și de ce nu spune că nu mai vrea sa vina? Ce îl retine sa spună de ce nu-i in stare sa răspundă la mesaje, cel puțin de ce nu spune că vrea să ne despărțim, de ce nu spune toate astea, de ce face asta? M-am înțeles bine cu el când l-am sunat, nu-mi mai răspundea nici la mesaje crying(( de câteva zile mă ignoră, nici semn de viață nu mai da, oare se simte vinovat sau ce are?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Se poate presupune ca intre timp si-a gasit o alta iubita. Si de asemenea prin comportamentul sau da dovada de imaturitate, de lasitate si lipsa minimei educatii responsabile.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Are pe alta.

| alina2k18 a răspuns:

E pe vrajeala cu alta mai bunoacawinking si de aia nu zice nimic ca nu e sigur de cealalta laughing
Daca revine o sa invoce motive, ca a fost bolnav, ca nu a mers telefonul, ca l-a pierdut bla bla, cardeala de pixda proasta cu M in buletin laughing

| GouDidodino a răspuns:

Are pe alta si ti-a dat jet

| Ely1234567 a răspuns:

Dacă nu îți mai răspunde înseamnă că este un laș... Cu siguranță are pe altcineva...