| Valeennavoleena65 a întrebat:

Buna TPU, de ce un barbat dacă se îndrăgosteşte de o tipă e atent la femeile care se îmbracă ca ea, au acelaşi comportament, vocea ca ea, ochii, nu ştiu, mi se pare ciudat sa placi pe cineva si după sa fii obsedat de cum e ea ca persoana si sa cauți persoane la fel mai ales că stii că nu o sa fii cu ea sau gen sa te îndragostesti de o prietena a ei.

17 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta ai?

| Valeennavoleena65 explică (pentru CristiDinBucuresti):

16,de ce?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Valeennavoleena65):

Deoarece la varsta ta trebuie sa termini scoala si sa faci o facultate, nu ar fi o varsta pentru a te indragostii de cineva.

| LPCTSTR a răspuns:

De multe ori am impresia ca cine pune intrebarile astea isi face scenarii in cap si le debiteaza necrutator pe aici ca fiind nu altceva decat pura realitate.
Nu pricep, voi considerati numai cazurile de nisa si 0.01% procentul ala de-l exacerbati ca fiind nu exceptia, ci regula?
Cat am trait n-am vazut si auzit barbatul sa fie obsedat de asa ceva, ori poate traim sub realitati sau pietre diferite ca, zau, eu imi imaginez scenariile astea numai prin filme sau prin procentele alea mici care nu merita mentionate.

| Valeennavoleena65 explică (pentru LPCTSTR):

A ramas cu gandul ce sa faci?

| Valeennavoleena65 explică (pentru Valeennavoleena65):

Gen ziceam ca e obsedat de felul în care cineva arata si îi reaminteste de aceea persoana

| anonimuIl a răspuns:

Este normal ce ai scris.

| anonimuIl a răspuns:

Habar nu ai ce vor bărbații.

| anonimuIl a răspuns:

Ești prea mică de vârstă ca să înțelegi.

| Valeennavoleena65 explică (pentru anonimuIl):

Sunt pitica si nu sunt nici slaba nici grasa si oricum fetele pitice atrag mai mult atentia nu alea înalte ca o girafa cat barbatul poti sa zici de aia înalta ca e deja barbat deghizat ce sa faci cu aia dar nu conteaza pentru origine aspectele astea

| anonimuIl a răspuns (pentru Valeennavoleena65):

Ești mică de înălțime?

| Valeennavoleena65 explică (pentru anonimuIl):

Auzi ma faci sa spun niste cuvinte de nu vrei sa auzi asta
Fiecare barbat are preferintele lui si barbati ca aia din imagine am mai avut
Pentru unii barbati o fata pitica e draguta şi îi provoaca pentru unii o fata înalta li se par matura si capabila
Nu înteleg de ce faci atatea diferente alea sunt doar în capul tau si ti ai format o idee proasta nu stiu cine esti dar nu mai e ca pe timpuri daca întelegi

| Valeennavoleena65 explică (pentru anonimuIl):

Si daca e urata aia înalta vere ce faci cu ea? şi slaba sa nu ai pe ce pune mana la fel, am vazut baieti dotati cu pachete de muschi cu fete pitice

| anonimuIl a răspuns (pentru Valeennavoleena65):

Ești mică de vârstă și nu înțelegi ce vor bărbații.

| Valeennavoleena65 explică (pentru anonimuIl):

Şi tu asta care scrii aici trebuie sa o ai mare ca sa zici ca vrei femei adevarate pana atunci ea si viseaza si uita te în continuare la femei frumoase pe Google

| Valeennavoleena65 explică (pentru anonimuIl):

Ți ai creat o idee despre asta acum mult timp si nimeni nu iti mai poate scoate asta din minte.Dar îți spun ca cand ai varste cuprinse între 15-20 ani nu îți alegi o girafa ca n ai ce face cu aia se vde ca esti batran si mintal şi înapoiat la 45 ani ai tai da o femeie cat tine dar la 15 -18 poti sa iti alegi si una pitica

| anonim_4396 a răspuns (pentru Valeennavoleena65):

Nu știi ce vor bărbații.