| zanazanelor_2381 a întrebat:

TPU.

De ce uneori simt nevoia de a ma masturba? Si atunci e neaparat sa iau un plus sa ma urk pe el si sa mi`o frec.VA ROG nu radeti de mine.VA ROG din suflet! oare e ceva firesc?

10 răspunsuri:
| Anet a răspuns:

Si e bun la pat ursuletzul de plus? smug

| DeeaBlondiii a răspuns:

Da tu cati ani ai 10straight face:Olaughing?

| Marius2011 a răspuns:

Cautati un/o partener/a si tio freci cu el/ea nu cu plusu. o fi firesc acum depinde de varsta ...chestia asta se intampla de obicei la minori...

| FlorinDiablo a răspuns:

Daca e sa analizam logic poate fi din cauza hormonilor daca e sa o luam neurologic esti obsedat sexual!

| auroraa a răspuns:

Lol te inteleg)) eu tot asa faceam cand eram mai mica, mai apoi m-am obisnuit cu mana, nici eu nu intelegeam de ce ma excitam din cand in cand.cred ca e firesc happy

| MinHee a răspuns:

Doamne esti tamita raurolling on the floor eu te'as lua in ras ca acum ma kak p mine d rasrolling on the floor

| ViezurE a răspuns:

Ia un castravetelaughingsau un salam si dai calumea pana te saturi.

| XLidiaX a răspuns:

E total ok sa te mastrubezi. Doar faza cu plushu' e ciudata...winking Dar tot ok ramane daca nu o faci chiar zilnic. =}

| Nnoitora a răspuns:

E nasol.folosestete de maini...e normal sa te masturbezi.la varsta ta ai 2 variante...te masturbezi sau inebunesti.hormonii arnd in tine indiferent daca esti fata sau baiat.tongue

| zanazanelor_2381 explică:

Am 12 ani si sunt fata.