| georgetacraciun a întrebat:

Buna TPU! De ceva timp nu imi mai drumu’ aveti modalitati prin care m as putea satiface mai bine? Multumesc pentru raspunsuri

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Folositi jucari sexuale, maia les cand partnerul are un cuc mic, incapabil sa satisfaca.

| mihai69 a răspuns:

Vibrator, dildo, sex machine etc.

| GouDidodino a răspuns:

Dildo, vibrații, sau chiar un alt partener de sex dacă cel actual nu te satisface

| MariannN20 a răspuns:

Pai in primul rand cati ani ai? sunt unele fete care isi gasesc placerea prin alte lucruri, modalitati sau chiar si obiecte, aici depinde daca esti virgina sau nu

| georgetacraciun explică (pentru MariannN20):

Ce obiecte as putea folosiiiiii