| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca un penis de 12 cm, ar putea satiface o femeie, cat de cat?

22 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poate ca da, poate ca nu, totul este relativ mann, eu din ce am studiat conteaza mai mult grosimea

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Logic ca nu devine Muscat de aia l-am pus intre gilimele e un mod de expresare nimia ca femeia cand e excitata si aproape de orgasm e mult mai lubricat iar dupa orgasm acea lubricare scade brusc dupa 1-2 min...

| Kaℓi a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce drăguuuuţ laughing
Tu eşti cel ce cauţi femei adevărate, de 1, 90, da?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu scade asa de mult., in fapt fetele pot face sex cu mai multi. desi vaginul e umed mai mereu.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred!

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici...Da, o poti satisface.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu siguranta..succes! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca asta e o problema daca stii cum sa o folosesti crede-ma happy debeaba o ai de 40 cm daca nu stii sa o folosesti asta mi-au zis-o fetele

| Xelon a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce coincidenta!
Tot fetele mi-au spus si mie ca nu conteaza decat sufletul, ce zici sa le cred?

| anonim_4396 explică (pentru Xelon):

Eu o am de 16 CM iar de fiecare data cand intretin relatii cu prietena mea are minim 2 orgasme intr-un act asa ca trage tu concluzia

| Xelon a răspuns (pentru anonim_4396):

Minim 2 pe act zici?
Nu te supara ca te intreb, esti sigur ca nu mimeaza orgasmul?

| anonim_4396 explică (pentru Xelon):

Nu pentru ca tu ca barbat stii ca e "umeda" si dupa ce are orgasmul vaginul devine un "uscat"

| Hammurabi a răspuns (pentru anonim_4396):

"Ca bărbat știi că după orgasm vaginul devine uscat"?
Mare experiență ai man. Mare experiență. laughing

| Xelon a răspuns (pentru Hammurabi):

Are maxim 16 ani, ce vrei si tu? laughing

| anonim_4396 explică (pentru Hammurabi):

Daca nu ti-ai dat semana am pus in ghilimele logic ca nu e uscat dar ca barbat stii cand o femeie ajunge la orgasm e ca la barbati când ti-ai dat drumu te ai dus la nani...

O femeie se excita ca un barbat si cand intretii relatii sexuale cu cat mai excitata este cu atat vaginul este mai lubricat (daca nu ma crez bagai un deget la prietena ta in scorbora când sta linistita la tv dupa o zii de munca si ai sa vez diferenta. Cand îi exitata la fel si dupa ce a avut orgasmul si ai sa-ti dai seama despre ce vorbesc) ("nu includ femeie care nu au o lubricare corecta si trebuie sa recurga lageluri") Stii foarte bine ca cand ai o relatie sexuala cu o fata cand este aproape de orgasm si cand nu... starea de excitare, lubricarea vaginului contractile. vrei mai multe indicii? Daca nu am drepatate intreba o fata

| GoldenZenith a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce face? Wtf. Cine te-a mintit?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Vaginul nu devina uscat e mereu umed

| Alexxx112 a răspuns (pentru Xelon):

Abis=)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai bine invata sa il folosesti cat mai bine decat sa pui intrebari naive de genul mai iepure.

| ShamelessQboy a răspuns:

Greu de crezut dacă vorbim de femei "normale înălute, ași zice ca adâncimea vaginului variază în funcție de înălțime, si le place sa-l simtă plin.
Cu asiaticele acelea micuțe cred ca ai sanse mari, la multe dintre ele nu am reusit sa le -o bag mai mult de jumătate, si ma si trezeam cu unghiile înfipte în spate!

| alexandru0sorin a răspuns:

Decat daca penisul este atasat de o persoana care stie sa-si foloseasca limba sau degetele...

| anonim_4396 explică (pentru alexandru0sorin):

Doar*