| Didiiiiii a întrebat:

de curand m-am indragostit de un baiat.

Problema mea e ca. cred ca e tigan.

Spun " cred" fiindca nu pare RRom, este doar brunetel si are tenul mai inchis (Seamana leit cu, Connect-R, toata lumea ii spune asta happy )

Pe langa asta, este printre cei mai buni la invatatura, este foarte educat si manierat, si mai este si olimpic la engleza.

M-am indragostit de el din prima clipa in care l-am vazut ..Stie cum sa se comporte, are un vocabular dezvoltat, bogat, este si foarte dragut.

Acum chiar daca ar fi tigan, ar fi vreo problema? Adica, nu ma intereseaza ce ar spune prietenii mei, fiindca baiatul este foarte placut mai de toata lumea. dar ma intreb ce ar spune parintii mei.

Voi ce spuneti, ar trebui sa incep o relatie cu acest baiat?.

Fundita.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Daca este olimpic insemna ca nu e tigan.
Pentru ca nu ai sa vezi tiganii olimpici la engleza laughing

| Radu284 a răspuns:

In principiu, nu ar trebui sa conteze etnia lui, atata timp cat iti place totul la el. Si pana la urma tie iti place de el, nu parintilor, sau prietenilor, nu? Ce conteaza ce gandesc ei?

| Black_Ics_1995 a răspuns:

Daca nu esti rarista nu ar fi nici o problema.