| Jorah a întrebat:

O problema grava, FUNDAcrying
Am 13 ani, sunt baiat.
Astazi in vacanta am iesit afara, cu inca 3 baieti si inca unu mai negrotei la fata, nici chiar rrom dar are fata.
M-a sunat un baiat (prieten) si s-a apucat sa se ia la cearta cu acel "rrom". A inceput sa sune s-au injurat.
Dupa care ma suna mama de pe alt numar, iar eu nu ma uit la numarul acela si ii dau telefonul acelui "rrom" crezand ca e acel (prieten), si a inceput sa o injure pe mama crezand ca e el, dupa care a inchis.

M-a sunat pe mine mama, m-a intrebat cine imi raspunde mie la telefon ca a zis o prostie foarte mare si grava, ca numai am ce cauta afara pana se termina vacanta, adica aceste 6 zile.

Si mi-e frica, ce sa i zic, i-am zis ca ma fugarea un tigan si mi-a furat telefonul, si cand ai sunat tu, nu mi-am dat seama numarul si i-am zis ca e un baiat, si din acea cauza a injurat.
Dar nu cred ca ma crede crying, ia o sa vina la 6 acasa, dar nu stiu ce o sa mi faca :-ss

Funda vaa ROG MULT crying

Răspuns Câştigător
| MissIndependenttt a răspuns:

Pai asa este te sfatuiesc sa'i spui adevarulll... Spune'i exact ce s-a intamplat...Cu certurile intre acei doi baietii.bla.blachatterboxchatterboxSi poate te va ierta.Adica practic nu tu ai injurat'o deciii.waitinghappy

2 răspunsuri:
| Andreutza016 a răspuns:

Spune-i adevarul si iti va aprecia intentia si te va iertawinking. Nu uita greseala facut si spusa este pe jumatate iertatawinking. Funda big grin?

| Madaliinaaa a răspuns:

George, spune-i adevărul! Te sfătuiesc sa nu o minţi si să îi spui cum s-a întâmplat totul. Îţi urez multă multă baftă :*