| Claudia a întrebat:

De o luna ma tot suna un fost priueten cu care am stat o saptamana ( el fiind pe vremea aia cu alta tipa care o iubea ) el are 20 de ani si eu 16 happy. Ma suna si vorbim de toate, si imi da de inteles ca vrea sa se impace cu mine, adica ne comportam ca un cuplu. Dar chestia asta e doar la telefon :j0 ca niciodata nu ma scoate afara sau sa propuna macar sa iesim pe undeva, si azi dimineata am vazut pe fb-ul lui la " notite " ca ii e dor de fosta iubita si multe din astea, eu ce sa fac acum?! sa-i cer explicatii?!straight face Nu stiu cum sa reactionez din moment ce el imi da sperante ( evident ca nu`s asa proasta sa ma REindragostesc de el asa repede ), dar ce sa fac?!?!?! sa-i zic ceva? si daca sa-i zic, ce sa-i zic? FUNDA...

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Spune-i ca ai fost tu putin dusa ca te-ai indragostit de el si nu mai vrei sa stii nimic de respectivul'. CUm te indragostesti tu de un individ de 20 de ani doar astia sunt pedofili calificati stupizi, cine era inteligent nici nu era cu tine si iti spunea sa iti cauti unul de varsta ta.

| ThePunisher a răspuns:

Eu zic sa nu te arunci cu capul inainte si te mai sfatuiesc sa citesti niste carti, ca esti deficitara in a te exprima in limba romana, fara suparare. Mult succes, si intelepciune!

| ralu08 a răspuns:

El vrea doar sa vorbeasca cu cineva, iar tu pentru el esti doar o prietena, el simte nevoia sa spuna cuiva suferinta lui. Diferenta dintre voi nu e ok acum, pentru ca el are alte ganduri. Sper sa-ti fie bine. Daca iti este bine sa continui asa, doar sa-i asculti problemele atunci ok, daca nu poti si suferi din cauza lui eu zic sa renunti sa mai vb cu el. Succes!