| vescan4ever a întrebat:

de vreo 2 zile am vrut sa i dau papucii prietenei mele, si ea a inceput sa ma implore sa n o lasa balta si sa nu ma despart de ea, oare chiar ma iubeste cu adevarat? ast raspunsurile voastre, multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Da ea chiar te iubeste cu adevarat dar totusi de ce vrei sa te desparti de ea? Daca a facut ceva ca ii place de altu atunci te inteleg.

2 răspunsuri:
| bamse79 a răspuns:

Nu stie sa piarda, nu suporta sa i dai tu papucii

| Zuzu_2542 a răspuns:

Cred ca tu ar trebuie sa te gandesti, din moment ce ti-ai pus intrebarea aceasta. Daca nu esti sigur ca vrei sa te desparti de ea, nu inseamna ca si tu o iubesti pe ea, doar ca ti-ai dat seama acum?