| PixCuGel a întrebat:

UN sfat va rog! Sunt cu un baiat de 5 luni iar ieri cand am fost la el m-am uitat la el in arhiva de mess si am vazut niste convorbiri cu o colega care mau suparat foarte tare..am vrut sa ma despart de el si sa plec.In fine mi-am luat haina si am vrut sa ma incalt si sa plec.El a venit in fata mea si a inceput sa ma roage si sa ma implore ca sunt doar niste colegi si ca convorbirile sunt de mult..si ma tot implora sa al cred ca ma iubeste si tot asa.Lam crezut pentru ca il iubesc foarte mult si l-am strans tare in brate.Atunci lui iau dat lacrimile si apoi a inceput sa planga si sa imi spuna ca de ce nu al cred ca ma iubeste si ca nu vrea sa ma piarda.Atunci i-am sters lacrimile si i-am spus ca acum al cred si i-am mai spus ca al iubesc.Sunt prima fata din viata lui daca intelegeti la ce ma referwinking si sunt prima fata pe care o iubeste cu adevarat si sunt si prima fata carora lea prezentato parintilor.
Ce parere aveti?
Am facut bine ca l-am crezut?
Fara mistouri.va rogstraight face

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu cred ca tine sincer la tine

| madalina_4528 a răspuns:

Ai facut ft bine!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Urat din partea ta ca i ai citit mesajele. Insemana ca nu ai deloc incredere in el si vrei sa il controlezi. Nu e normal sa ii citesti mesajele.

| Mairead a răspuns:

Si eu am fost pusa in situatia ta si l-am iertat, erau niste conversatii prostesti. Daca nu ii pasa nu te mai ruga etc

| iRawrr a răspuns:

Trebuia sa te uiti de cand sunt arhivele, pentru ca putea minti ( nu te judec dar s-ar putea sa te minta ) si dupa aceea trebuia sa vb cu el.

| TiffanyღBJ a răspuns:

Depinde ce anume vorbea cu fata aia si daca este adevarat ca acele conversatii erau demult. Daca e asa, atunci e ok.

| Love4Music a răspuns:

Ai facut rau ca i-ai cautat in arhiva. Infine daca vrei sa te convingi urmareste-l intr-o zi si vezi ce face.

| PsihinG a răspuns:

Eu cred ca prietenul tau te iubeste sincer, a avut incredere in tine si ti-a dat si parola de la mess, daca ar fi avut ceva de ascuns, nu ti-ar fi dat-o.
E posibil ca atunci cand vorbim cu cineva de sex opus pe mess sa ne fure valul si sa flirtam sau sa spunem anumite secrete, asta nu este de condamnat.
Daca ar fi fost ceva foarte compromitator nu cred ca l-ai fi iertat, asa ca eu cred ca ai facut bine ca ai vorbit cu el, iar scena dintr-e voi 2 chiar a fost induiosatoare.
Daca l-ai iertat, sfatul meu este sa uiti acest episod si sa nu-i "scoti ochii" de fiecare data cand va ciondaniti.

| anonima3389 a răspuns:

Si eu cred ca te iubeste, iar in legatura cu conversatiile, crede-ma, asa sunt majoritatea baietilor chiar daca au prietena de nu stiu cat timp si o iubesc, tot mai vorbesc cu alte fete (pe mess sau pe oriunde altundeva ) la vrajala..ca asa le place lor

| andre8596 a răspuns:

Daca tu simti ca el te iubeste atunci trebuie sa il crezi.Si sincer nu cred ca ar fi putut sa se prefaca atunci cand a plans.

| teubemady a răspuns:

Eu cred ca e sincer pentru ca altfel te ar fi lasa sa pleci, daca a reactionat asa sigur te iubeste nu orice baiat ar incepe sa planga pentru ca o fata vrea sa il paraseasca, eu va urez sa va iubiti mult incontinuare.