| Deserth a întrebat:

De vreo doua luni de zile cand merg in parc stau pe banca si ma uit la fete am erectie si ejaculez, care sa fie cauza?

5 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Ceea ce ai tu se cheama ejaculare precoce. Sunt mai multe subiecte si articole pe tema asta pe google.
Chiar sunt si anumite pastile sau creme sau ce or fi ele care te mai ajuta in timpul actului sexual sa te duca mai mult.
Uite un articol de pe sfatul medicului.
http://www.sfatulmedicului.ro/......recoce_685
Sunt mai multe pe google si acolo gasesti si mai multe tratamente, nu are rost sa dau copy+paste la ceva ce poti si tu sa cauti pe google.
Poti sa apelezi si la un medic sa faci o vizita. Poate cineva cu experienta te poate indruma mai bine.
Eu nu am avut asa ceva si nu cunosc pe nimeni, in afara de ceea ce citesc pe internet si ce gasesti si tu, nu iti pot spune mai multe.
Oricum, ideea este ca nu are rost sa te panichezi sau lucruri de genul din asta. Nu ai sa mori si nu esti singurul din univers care are asa ceva si mai important, se poate trata.
Succes!

| flixbuster a răspuns:

E cam nasol si iese din normalitate starea asta de hiper-excitare care duce la ejaculare prin simpla stimulare vizuala.

In afara de contact sexual sau masturbare nu stiu cum poti reduce eficient starea de hiper-excitare.

| ParisHilton a răspuns:

Toti barbatii asta fac, ne excitammm.

| Deserth explică (pentru ParisHilton):

Da,dar deodata mi-am drumul si nu stiam unde sa ma ascund.Nu am atinso n-am frecato.A trecut o fata mai mult dezbracata in parc pe langa banca care stateam eu si atunci mi-am dat drumul am incercat sa ma abtin, dar nu am mai avut niciun control.Este normal asa ceva? Ce trebuie sa fac sa nu mi se mai intample asta, ca nu e tocmai placut

| Hammurabi a răspuns (pentru ParisHilton):

Vrei să zici toți băiețeii.
Ar fi penibil ca după 21-22 ani să mai pățești așa ceva, doar dacă nu ai vreo afecțiune, ceva patologic.