| LanguageMaster a întrebat:

De ce unele fete merg singure în parc și stau pe bancă?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu au de ales, petrec momente de relaxare

| Ofiintă a răspuns:

Pentru ca să se relaxeze, deconecteze de rutina zilnică.

| zurick a răspuns:

Că vor.
Cu ce te deranjează?

| aXy99 a răspuns:

Te asteapta pe tine, Fat-Frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa stea pe banca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Așa vrea ele. big grin.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Findca afara este aer proaspăt nu-i normla sa iasă și ele afară ce gândire Mai este și asta

| IgnatVictor a răspuns:

Pentru că, uneori, viața e frumoasă. La fel și lumea în care trăim. Și așa se bucură de amândouă. Alteori, o fac doar din plictiseală. Dar cine știe? Motivele sunt infinite.

| Crescent a răspuns:

Baietii de ce merg? Din acelasi motiv. E asa ciudat sa vezi cum cineva ia o gura de aer?

| Iunicu a răspuns:

Ele stau pe bancă fiindcă pe iarbă este posibil să își murdărească pantalonii!