| gabytza8 a întrebat:

Buna TPUbig grinecand imi plk de acest baiat sunt in dubi (el stie ca il plac),da semne destul de multe ca ma place si alta data da semne ca chiar nu ii pasa, nici nu stiu ce sa cred, as vrea sa ma ajutati voi...chiar ma place sa ba?
Ofer

Răspuns Câştigător
| crazyinlove a răspuns:

Intreaba!

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Stai linistita si nu te mai stresa ca te place

| Edw08 a răspuns:

În mod normal indiferenţa este o metodă de a afla interesul celuilalt faţă de tine. Atâta timp cât nu îţi iei inima în dinţi şi îi zici că iţi face plăcere să stai cu el..sau că il placi nu ai cum să aflii dacă şi el simte acelaşi lucru.
Nu fii timidă şi gândeşte-te că nu te faci de ruşine sau nu e mare chestie dacă nu te place. :* Succes!