| danielle9876 a întrebat:

:* mie imi face de un baiat pe care il cunosc de o luna. eu cred ca si el ma place dar nu sunt sigura. Aproape in fiecare zi se baga in seama cu mine pe mess. El m-a intrebat de nu stiu cate ori daca il plac si eu i-am spus ca da.dar la inceput nu recunosteam. Eu l-am intrebat de ce vrea sa stie daca il plac si el mi-a raspuns ca se simte mai bine daca stie! L-am intrebat daca ma place si el mi-a spus ca cu...dar nu prea crred. I-am spus ca nu il cred si de atunci s-a schmbat adica parca vrea sa-mi arate ca nu ma place. Inainte flirta cu mine iar acum nu mai face asta dar in schimb se poarta foarte frumos cu mine. Cand vorbesc cu el pe mess de fiecare data ma cert cu el ..pentru ca eu nu recunosteam ca-l plac dar pana la urma am recunoscut dar certurile continua. El s-a suparat pe mine intr-o zi pentru ca el m-a salutat si nu i-am raspuns.dar nu ma crede ca chiar nu l-am vazut in fine m-a iertat si m-am mai certat ultima data pentru ca el mi-a zis ceva de genul ca sunt ingamfata si ma cred nu stiu cum si m-am enervat si i-am spus jet. El s-a supatat ff tare pe mine si mi-a spus ca nu vrea sa mai vb cu mine niciodata si ca prieteni ca mine nu vrea! Eu i-am spus ca-i pasa si el a spus ca nu...si nu prea cred eu pnt ca daca nu-i pasa nu reactiona asa. Oare ma place? Oare s-a suparat pe mine pentru ca chiar ii palce cu adevarat pe mine si nu vrea sa-mi arate? Oare ma va ierta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasă-l.Nu mai insista şi nu-l presa.
E foarte enervant să fii cicălitoare.
Acordă-i timp. Dacă întradevăr te place, te va căuta la un moment dat, fii sigură! Până atunci, vezi-ţi de trebuşoarele tale şi păstrează legătura cu el.
Trebuie să iei în considerare şi răspunsul lui!

Succes

| danielle9876 explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult de raspuns!

| anonim_4396 a răspuns (pentru danielle9876):

Ma bucur ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sigur te place, dar este mandru si nu vrea sa recunoasca. In acelasi timp e destul de prostut, inca nu e capabil sa joace rolul de indragostit si sa cucereasca el fata.

| danielle9876 explică (pentru neutrino):

Mersi mult de raspuns!