| Bybyka23 a întrebat:

Deci am o situatie putin cam delicata eu m-am despartit de prietenul meu de la o cerata banala si el are o alta fata... dar mie tot imi place de el cum sa facasa-l recuceresc?!? fundita

5 răspunsuri:
| Barbiiiiee a răspuns:

Am aceiasi problemastraight face.tot azi s-a intamplat...problema e ca ne-am certat banal, dar dupa imi zicea ca ma iubeste si nu stiu acum ce sa fac.ce zici? incercam sa-i lasat vreo cateva zile sa ne caute si dk nu ne cauta ii cautam noi si gasim alte solutii.eu de exepmlu mi-am uitat geaca la el.laughing deci dupa o saptamana ma duc sa`mi iau geacalaughingsmug.nu te framanta atat ca ai sa vezi dk nu acum, intr-o zi roata se`ntoarce si iti va fi mult mai bine. pupici

| Mihai19MaxX a răspuns:

Of of of.Imi starniti amintiri urate cu fosta mea iubita.Ce mai zici atunci cand ai sute de amintiri cu fosta iubita la care tineai din tot sufletul? Dar in fine. Daca simti ca poti trai fara el, stai o perioada fara iubit si ocupate cu altele sa il faci uitat.

| Dh0zat0r a răspuns:

Exact prin asta am trecut si eu... asa am procedat eu: I-am zis direct ca imi place de el/ea si apoi am rugat/ rugat-o sa-mi mai dea o sansa si azi am recucerit-o.

Am facut si la el si la ea pentru. mai multi

| Bybyka23 explică:

Of...dragostea asta lasa ca ma duc peste cateva zile la el sa-mi iau telulaughing