| OnlyTheScript a întrebat:

deci am problema...acum un an am fost impreuna cu un baiat timp de sase luni, ne-am despartit si acum suntem iar impreuna. ideea e ca eu simt ca ma iubeste deoarece se agita foarte tare cand ma vede si se inroseste la fata. prietena mea cand l-a intrebat daca ma iubeste el a zis ca ma iubeste inca foarte mult. ideea e ca el nu imi zice asta, nu ma alinta, nu imi zice vorbe frumoase. cand inntru pe facebook nu ma baga in seama eu trebuie sa il intreb mereu prima ceva. nu gaseste nici un motiv sa ne intalnim. ii povesteam despre un baiat cu care fusesem eu impreuna si era putin gelos din cate observasem eu. este in zoida berbec. acum intrebarea:omul asta ma iubeste sau nu? ca eu sunt confuza

2 răspunsuri:
| LovelyKitty2 a răspuns:

Sigur da. Doar spune-i ce te deranjeaza, lamureste

| Biaix a răspuns:

Poate e doar timid si vrea sa faca totul perfect. poate zice ca daca te intreaba ce faci te deranjeaza de la ceva sau poate isi face griji sa nu te superi pe el.Si eu am aceeasi problema cu persoana pe care o plac dar eu sunt fata. Vorbeste cu el si spune i ce te framanta, poate o sa fie mai deschis cu tine.Nu cred ca zice ca te iubeste si dupa te uita, daca se inroseste inseamna ca simte multe dar nu stie cum sa se exprime.
Nu multi baieti se inrosesc cand vine vorba de iubire.Bafta! :*