| ghineanamaria a întrebat:

Ma tot intrebam ceva.
Faptele sunt tot minciuni?
Adica sa zicem ca exista un baiat si o fata.
Baiatul,prin vorbe,nu-i spune ca o iubeste fetei dar prin fapte(o saruta,o alinta,o ia in brate, e gelos rau)arata altceva...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar tu îţi poţi da seama de asta,mai ales privindu-l în ochi,fiind atentă la gesturile pe care le face,cum te priveşte, cât de drăgăstos e cu tine...ş.a.m.d
Nu toţi ne exprimăm prin cuvinte sentimentele.
E adevărat că şi cuvintele sunt importante, dar şi faptele vorbesc de la sine.

Dar, dacă ai spus că e gelos, ţine la tine.Gelozia se ''naşte''când există iubire.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Poate fi si sarlatan...

| MeGustaXD a răspuns:

Eu zic nu. Poate ca baiatul nu este genul acela care ii spune fetei de dimineata pana seara cat de mult o iubeste, dar ii da de inteles asta prin fapte.

| AlinaPristavu19 a răspuns:

Nu vreau sa te dezamagesc dar am avut exact aceeasi problema relatia a durat, dar a durat doar pentru a-si atinge el scopul(nu a avut prea mult noroc) deci da ar putea fi minciuni, dar luand in considerare faptul ca este gelos cred ca tine; la tine