| anonim_4396 a întrebat:

Deci de cand au inceput sa-mi creasca sanii, sanul drept a crescut mai greu si cel stang prea mult.Asta stang continua sa creasca dar asta drept a ramas micut.Stie cineva de ce? si ce sa ii fac ca sa creasca si el.

2 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

E normal sa nu fie la fel de mari, majoritate tipelor au unul mai mic si unul mai mare, multi oameni au picioare sau maini de marimi diferite (chiar daca diferenta nu e mare) si nu ai ce sa faci.

Ca sa excluzi o posibila problema medicala iti sugerez un control. Daca se dovedeste ca nu e nimic tot ce poti face e sa bagi un siliocn in ala mai mic sa-l duci la aceiasi marime.

| corbulalbrosu a răspuns:

Trebuie sa te prezinti la un cabinet ori senologic sau ginecologic pentru a fi consultata de un medic specialist in senologie. Pe baza consultatiei efectuate si a rezultatelor constatate, medicul va stabili si procedeul prin care se poate interveni intr-o astfel de situatie. Multa samatate!
https://www.reginamaria.ro/clinica-sanului/consult-senologic