| Dolly_2428 a întrebat:

Buna TPU:* deci, eu cunosc un baiat de mult timp vorbim pe mess, prin mesaje, face to face el m-a vazut odata eu pe el de mai multe ori, dar mi-a fost un pic teama sa ma duc sa ma bag in seama cu el asta inainte sa stiu ca il plac dar de o saptamana si ceva am realizat ca tin mult la el. am facut greseala sa-i spun ca il plac si a rectionat totusi ciudat sa mirat dupa aceea a zis : "nici nu ma cunosti" si i-am zis atunci cu eu de fapt l-am mai vazut dar mi-a fost putin rusine sa ma bag cu el in seama si a zis ca nu avea de ce sa imi fie rusine pentru ca abia astepta sa ma vada calumea si i-am zis :"asta e", dupa aceea a zis ca sa ne intalnim la un suc candva si i-am zis bine dar nici acum nu ne-am intalnit nu prea am avut timp si intrebarea mea e :Cum sa fac sa ma placa chiar daca inca nu stie exact cum arat decat din poze si o singura data m-a vazut si nu stia sigur daca sunt eu dar nu stiu ce sa fac sa il fac sa se ataseze din ce in ce mai mult de minesadIdei?batting eyelashes Funda+VOT
love struck

Răspuns Câştigător
| soraGrime a răspuns:

Mai bine va intalniti face to face.
Gandeste`te, daca erai in, locul lui nu tot la fel faceai? Sau stateai cu el fara a`l sti foarte bine?

ca sa se ataseze de tine trebuie sa te arati si tu interesata de el.Nu trebuie sa fi indiferenta[ca mine :-> ] cu el, si totusi sa nu pari obsedata.

Sper ca te-am ajutat.
No hai, imi dai funda? rolling on the floor

2 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

Pana nu te vede face to face...
Totusi ai curaj de a te intalni cu el si vezi atunci cum sta treaba.

| Yoana a răspuns:

Pai aranjeaza-te frumos sa arati foarte bine si iesi la o intalnire cu el. vorbiti mai mult happy fa in asa fel incat sa te placa. esti fata fetele intotdeauna reusesc asta! bafta:*