| Flynn2001 a întrebat:

deci imi place de cineva iar pana acum am spus chestia asta doar unor prieteni apropiati. azi cineva a ghicit din prima de cine imi place si mi-a spus ca inca 2-3 persoane stiu asta. aceeasi persoana mi-a spus ca tipul probabil nu stie ca il plac (sunt fata, btw). ce ar trebui sa fac? adica daca atat de multa lume stie, probabil ca e evident, insa nu flirtez cu el sau ceva de genul. de asemenea, imi fac griji ca ele sa nu ii spuna. ajutor?

1 răspuns:
| xYumex a răspuns:

Pur si simplu du.te la el si spune-i ca-l placi... mare chestie. Cati ani ai?