| 0ceanification a întrebat:

Deci, îmi place foarte mult de un baiat. E de pe strada mea. Iese ocazional cu bicicleta. nu suntem prieteni, ne cunoastem doar. Nu stiu ce sa fac. Nu il pot oprii sa-l intreb ce face, mi se pare ciudat si insistent, iar eu nu stiu daca el ma place. Lumea il vorbeste numai de bine. Imi place chiar foarte mult de el. Ce pot face?

6 răspunsuri:
| stark47 a răspuns:

Il poti opri sa face-ti cunostinta.nu e nimic aiurea in faza asta.

| irrumator30 a răspuns:

Cand il vezi pe strada cu bicicleta, fa-te ca ai drum in zona pe unde se plimba el. Iesi in fata lui si saluta-l, arunca-i un zambet, o privire languroasa.

Asteapta sa faca el primul pas! te va cauta negresit in 3 zile.

| cllaudDia a răspuns:

Cauta-i facebook-ul si vorbeste acolo cu el.

| secret093 a răspuns:

Ciupeste-l pe facebook, da'i un like, asa incepe totul big grin

| Anaaaaaaaa a răspuns:

Pai daca are facebook da-i like la poze cere-i id'ul pe facebook acolo poti sa te bagi cu el in seama ca nu stie nimeni sau altceva nu stiu pentru ca prin asta trec si eu!

| NoName23 a răspuns:

Nu-ti fie rusine... Vorbeste cu el pe facebook sau cand iese cu bicicleta du-te cu el pana la un anumit loc (spune si tu ca trebuie sa cumperi ceva si te va duce el). Ps. De unde esti?