| SweetGirl1303 a întrebat:

Deci ma cunosc cu un baiat(in momentul de fata e iubitul meu) de 4 ani, in acesti 4 ani am fost impreuna un an dupa ne-am certat si iar ne-am impacat si acum suntem iar impreuna. Deci nu am incetat sa vorbim. decat 6 luni cand am fost eu bagata inata relatie. Dupa am luat legatura iar. As vrea sa-mi spuneti parerea voastra daca ma iubeste sau nu. Nu vreau sa-mi pun increderea toata in el. Cu el m-am culcat recent acum 2 luni aproximativ eu fiind virgina( sa stiti ca regret acum ca nu mai sunt virgina laughing ).
Se poarta ca orice iubit pupici pe frunte, imi saruta mana mereu. Intr-o seara s-a pus in genunchi si mi-a zis ca ma iubeste. A zis ca vrea sa-si petreaca restul zilelor alaturi de mine, si ca va face pasul ala mare dupa ce termin ultimul an de liceu. Ce parere aveti voi cei mai trecuti prin viata? Oare va merita timpul petrecut alaturi de el? Sau se preface iar cand se satura de mine ma va lasa? Să stiti ca

4 răspunsuri:
| Cristina788 a răspuns:

Daca ai fost virgină nimeni nu o să te iubească mai mult ca el

| SweetGirl1303 explică (pentru Cristina788):

De ce?

| SweetGirl1303 explică (pentru Cristina788):

De ce crezi asta?

| HadesSs a răspuns:

Eu zic ca depinde de tine cum te vei comporta cu el si daca vei aprecia tot ce face in momentul asta pentru tine. Daca il vei tine aproape si va simti si el ca il iubesti, nu va face decat sa te iubeasca mai mult pe zi ce trece si cine stie poate veti deveni o familie.
Intr-o relatie trebuie sa contribuie amandoi nu numai unul asta trebuie tu sa intelegi happy