| Crissta98 a întrebat:

Buna TPU
Deci mi-am facut un iubit, de un an si, ne intelegem bine, suntem foarte apropiati,de fiecare data cand ne vedem ma tine de talie,ma saruta etc., intrebarea este de ce ii este mereu frica sa coboare mai jos, sau mai sus de mijloc?
O singura data s-a intamplat din greseala, si s-a inrosit tot desi el este putin mai mare ca mine (aproape un an)
Oare i-o fii frica de mine laughing)?

Răspuns Câştigător
| DelyyaMaria13 a răspuns:

In niciun caz nu ii este frica de tine.Ori tine mult la tine si nu vrea sa ajunga la acest pas ori este mai timid si nu stie cum sa te abordeze. Poate ii este teama ca te vei supara pe el ca este prea "disperat".In orice caz marea majoritate a baietilor nu ating fetele in locuri mai intime ca sa zic asa pentru ca stiu ca noi suntem mai sucite, mai complicate si le este frica, ca tragem concluzia ca vor numai sex.

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru DelyyaMaria13):

Baieti cand au relatie happy, ai uitat sa mentionezi, ca baieti cu fetele simple, colege, prietene zic eu ca nu prea se opresc sa faca chesti d`astea, dar nu stiu si eu sunt asemanator, dar daca fata nu-ti arata macar un pic ca n-o deranjeaza si mai ti la ea nu prea te deranjeaza chestia asta, te gandesti ca nu sti ce poate spune fata, deci incurajeazal uneori, iubita mea imi iau mainile si le pune la spatele ei mai joc si dupa happy imi dau seama ca nu se supara si chesti big grin Aratai ca nu te supara daca iti pune mana si prin alte locuri. Bafta!

| LaurD3athAng3l a răspuns (pentru DelyyaMaria13):

Ce ai zis tu aici mi se pare cel mai bun raspuns de pe TPU dat pana acum de o fata! Este foarte adevarat ce ai zis aici Maria!

| DelyyaMaria13 a răspuns (pentru LaurD3athAng3l):

Multumesc frumos! :*

| LaurD3athAng3l a răspuns (pentru DelyyaMaria13):

:*** Eu iti multumesc fiindca de la raspunsul tau am realizat ca se gasesc si fete de treaba si realiste in Romania! Sunt rare fetele ca tine ai respectu meu!

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Poate ii e frica de reactia ta, ai putea interpreta gresit o mangaiere mai in jos, de exemplu...
Poate e pur si simplu timid si zona asta i se pare cea mai sigura, te tine in brate si te simte aproape, dar mai mult nu indrazneste.
Poate e pur si simplu bine crescut si educatia nu-i permite libertati de genul asta...
Ghideaza-l tu frumos prin gesturi si cred ca-n final amandoi veti fi mai mult decat multumiti!
happy

| neutrino a răspuns:

Nu, este inca mormoloc, si ar fi bine sa-l ajuti putin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu toti "baietii de cartier" au experienta cu fetele. In plus, poate ii este teama sa nu te faca sa te simti prost. Data viitoare cand ramaneti singuri ajuta-l tu putin, sa stie si omul ca nu are de ce sa-si faca griji.

| Nick9401 a răspuns:

Poate ii virgin si nu are curajul..sau te iubesti si se teme sa nu reactionez negativ.Tu ia si-l incurajiaza si o s-a fie tot OK..Succes!

| Crissta98 explică:

Daca ar fi timid sau ceva de genu as intelege, dar el este genul ala de baiat de "cartier", cu multi prieteni si vocabular "bogat", dar cand este cu mine... se inmoaie de tot :")

| mihaelamiruna a răspuns:

Poate nu are curajul sau ii este frica sa nu te supere cu ceva sau o fi virgin laughing poti sa ii spui lucrul asta mai in gluma mai in serios sa ii zici ca nu il musti daca mai umbla si in sus sau jos.