| lolCOMMUNITY a întrebat:

Deci..multi dintr prietenii mei sunt in relatii si ei imi tot spun ca este foarte frumos si foarte bine dar ii vad ca se cearta si se imbaca...Eu vreau sa stiu doar ata:cum este sa fii intr-o relatie cu cineva? Vreau doar sa stiu cum este..ca sa stiu daca sa imi faca sau sa mai asteptlaughingVa rog..raspundeti cu seriozitate.Dau funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| FloriFloricaa a răspuns:

Păi dacă se ceartă și se-mpacă înseamnă că se iubesc! Dacă iubești persoana cu care esti dintr-o relație, să ști ca ttouk e perfect

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cum sa fie isi impartii viata cu cineva, te trezesti afli ca e cineva langa tine daca ai dormit acasa e iubita, apoi mancat impreuna, apoi va vedeti seara faceti dragoste da e misto ce sa spun, daca crezi in povestile alea siripoase, telenovele vezi ce patesti, eu personal nu vad nimic cool sa fi cineva din contra banii cheltuiti degeaba, o ipocrita care se joaca cu tine

| neutrino a răspuns:

Pai sa iti faca, de ce sa mai astepti!?
"Ce poti face azi, nu lasa pe maine!"