| DaniellaATha a întrebat:

Am si eu o intrebare... Ce se face la sex...? Vreau sa spun, ce se intampla, ce face baiatul, fata? :*
Astept un raspuns, va rog frumos, chiar nu stiu.

Răspuns Câştigător
| DNSK a răspuns:

Eu zic sa lasi prostiile astea si sa fii atenta acolo la doamna ce-ti preda (sau domnul) sa asculti de mami si tati, sa ii ajuti prin casa, in bucatarie, sa iei note bune, etc. astea sunt pentru tine in momentul asta.

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mai uita-te pe net. Vei vedea asemenea explitatii. Uite eu iti dau un link: https://www.youtube.com/watch?v=f6_WN_FfXKM

| neutrino a răspuns:

La sex, faci sex, nu altceva: nu bei, nu mananci, nu te culci! Naspa, dar asta e!

| DaniellaATha explică (pentru neutrino):

Pai asta stiam, dar ma refer ca baiatul se pune peste fata, si dupa? Multumesc oricum pentru raspuns.

| Oana92 a răspuns:

Cati 9 ani jumate ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai din craci ca oamenii saraci

| DaniellaATha explică (pentru anonim_4396):

Aha! Nu e fix raspunsul la care ma asteptam, dar oricum mersi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

happy daniela recomand sa cauti niste site-uri porno ca sa te lamuresti ( in genere dupa preludiu cand partenera e suficient de excitata, uda jos, partenerul isi introduce penisul erect in vaginul acesteia), sau in anus, sa in cavitatea bucala, ma rog in doi e permis orice, si apoi sa citesti tot ce inseamna contraceptie, boli cu transmitere sexuala, etc.
Dupa ce esti pregatita abia atunci iti recomand sa iti incepi viata sexuala. In stadiul asta nop.

| IngerCazator a răspuns:

Pai ce poti sa face decat sex...
Intrebare cati 10 ani ai?