| Sw33tDenySw33t a întrebat:

Deci sa incepem cu inceputul...de cand am un iubit (find mai mare decat mine cu 3 ani jumate ) toate colegele mele vor sa ne despartim! Ii spun ca-l insel si ca sunt iubita lui doar pentru interes ca sa ma dau mare ca am preten de 15 ani sad! Mie-mi spun ca el nu ma iubeste ca ma minte si sta cu mine doar pentru ca-s inalta si am ochi verzi sad! In clasa am un singur coleg care ma intelege si imi este amic foarte bun el m-a impacat cu iubitul de cate ori a fost nevoie si m-a convins sa nu-i dau papucii ca sunt doar niste minciunu! Cand eram la scoala prietenul meu la sunat pe acel baiat si i-a spus ca ma iubeste enor si cas draguta frumoasa etc! Colegii mei il cunosc pe el deoarece verisorul sau mai mic a fost cu noi in clasele 1-4! happy!

Răspuns Câştigător
| traficanta a răspuns:

Asta e doar invidie. fii puternica si nu te lasa influentata de altii daca tii la iubitul tauwinking si lupta pentru voi

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ce-mi place mie din toata povestea este ca ai gasit un prieten de nadejde. Orice s-ar intampla intre tine si iubitul tau, acest coleg iti va ramane mereu prieten, unul pe care te poti bizui.
De ceilalti nu stiu ce sa cred, chiar asa de rau s-a ajuns, sa fie toti niste cocalari imputiti? sad

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Eu cred ca este cazul sa ignori toate rautatile si sa mergi pe drumul pe care ti l-ai ales. Daca il iubesti si simti reciprocitate, si daca esti fericita, nu ai de ce sa te temi. Este foarte posibil sa aveti o viata foarte frumoasa impreuna, iar peste ani, veti zambi atunci cand va veti aminti de cei care va doresc acum atata rau. Iubeste-l si fii fericita, daca iubitul tau reuseste sa te faca. Si, iubindu-l in continuare, le vei da peste cap rautatea celorlalti.

| ImiIubescChinezul a răspuns:

Buna! Nu baga in seama lumea rea. Persoane cu gura mare gasesti peste tot. Ia si vezi-ti de viata ta si nu le da satisfactzie gurilor rele! Mult noroc si sa fii fericita si iubita!

| Lolituta a răspuns:

Eu zic sa nu ii dai papucii! am trecut printr-o situatie similara cu a ta. Cand eram in clasa a7a eram cu un tip din clasa de la mine pe care il placeau toate fetele dar el ma placea pe mine. Si prietenele mele imi ziceau tot felul de chestii despre el si colegele incercau sa ne desparta. Si pana la urma au reusit sa ma convinga sa ii dau papucii...deci sa nu le asculti pentru ca este posibil sa fie doar geloase.

| mariutzza a răspuns:

Eu cred ca daca u il iubesti cu adevarat nu are rost sa te desparti de el pentru ca asa vor ceilalti...ci trebuie sa faci ce crezi u ca e bine