| alexutzaa09 a întrebat:

Ma simt groaznic si nu stiu ce sa mai cred...Un coleg de clasa ma tot tachineaza de la inceputul anului sc cu tot felul de intrebari "ma mai iubesti ","ce faci pisii" si etc.Intr-o zi o colega de-a mea i-a zis la misto ca sunt moarta dupa el iar el a intrebat-o de unde stie si ea i-a zis ca de la mine si a ramas cu o fata gen "WTF?".sa imi cred colegele care imi spun ca ma place sau sa raman la parerea mea ca doar ma considera draguta...astept pareri happy

6 răspunsuri:
| 5a a răspuns:

Asa radeau colegii mei de o fata care statea in prima banca, si spuneau ca eu vreau numarul ei de telefon ( da spuneau in gluma ) si aia tot se inrosea nu stia ce sa faca laughing si eram in clasa a 12.
Ori cum astea sunt glume de colegi nu ai de ce sa te superi, faza este ca daca nu-ti place de el asta este, nimeni nu te obliga, si nu te lua dupa gura nimanui, poate toata lumea o sa rada 2-3 zile 1 saptamana da apoi deja se plictisesc si o sa schimbe subiectul, totul este o gluma, cand ai sa fi mai mare o sa-ti amintesti si ai sa razi si ai sa spui in gandul tau " uite ce amintiri erau pe atunci ".

| theStraightEdgeSavior a răspuns:

Acu depinde eu intrebari de genul le puneam la sto ca sa vad cum reactioneaza unele fete, daca el chiar te place as spune sa-i dai o sansa(daca iti place si tie de el)

| Codolan_Razvy_1991 a răspuns:

Mda.te place claar!winking

| marianyonutz93 a răspuns:

Daca ai incredere in colegele tale crede daca nu atunci de ce nu-l intrebi tu? Mai bine asa eu nu cred ca zice la misto incearca. Bafta

| alexutzaa09 explică (pentru marianyonutz93):

L-am intrebat si raspunsul lui a fost "faci din astea cu mine a?"si dupa a plecat

| marianyonutz93 a răspuns:

Probabil ca s-a suparat, dar nu are de ce, dar misto nu a facut, nu stiu sigur dar cred ca te place, lasa-l un timp sa vezi cum reactioneaza