| Rucsiii95 a întrebat:

:* Deci, sunt cu un baiat 5 luni. si abia acu cateva zile ne-am certat pentru prima oara straight face! El a avut o relatie de 4 ani cu o tipa, si s-au despartit acum 1 an si ceva cred thinking Dar mentionez sa spun ca si eu am avut o relatie de 3 ani si 8 luni si s-a incheiat vara trecuta prin iunie. Ne intelegem foarte bine, excelent as spune. dar de la un timp, el posteaza pe facebook tot felul de melodii gen " Inca te iubesc ", " Te astept sa vii ", " Mi-e dor de noi " etc. Si l-am intrebat care-i faza cu acele melodii..stiu bine ca se refera la fosta lui, va dati seama, la mine nu are cum laughing. Si el mi-a raspuns pur si simplu, imi plac melodiile! Dar nu prea il cred big grin. cam vreo 5 zile nu am vorbit deloc..si m-a cautat aseara, i-am zis ca sunt suparata pe el. si-a cerut iertare oh go on etc big grin. si azi, mi-a zis sa ne intalnim..si nu am vrut happy! Eu cred ca inca o mai iubeste pe fosta lui. rolling eyes. Voi ce pareri aveti? happy

Răspuns Câştigător
| IloveME a răspuns:

Intelege si tu 4 ani nu se uita! si tu cateodata te mai gandesti la fostul tau, deci e normal sa faca comparatii si sa se gandeasca la ea!
Oricum a trecut ceva timp de cand s-au despartit, nu cred ca o mai iubeste!
Faza cu melodiile, foarte urat din partea lui! bine faci ca esti suparata pe el! sa nu creada ca esti la picioarele lui, iar cand iti va cere scuze cere-i o explicatie CREDIBILA!
Succes!

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu cred ca inca are sentimente pentru fosta chiar daca nu recunoaste

| PlayWithMe a răspuns:

Prietenul tau inca mai crede in desenele cu Mickey Mouse. Daca pune astfel de melodii, inseamna ca este o persoana slaba si iti spun sigur ca nu e fericit, altfel nu ar fi pus astfel de melodii, cu alte cuvinte, nu cred ca se simte bine langa tine.

| Rucsiii95 explică (pentru PlayWithMe):

"nu cred ca se simte bine langa tine" thinking nu prea cred, deci ne intelegem foarte bine.mi-a dovedit de multe ori ca ma iubeste, si vrea sa fie mereu langa mine!
Mie mi s-a parut ciudata faza cu melodiile ..si m-am dus repede cu gandul ca inca se gandeste la fosta!

| Azµre a răspuns:

Nu are treabă melodia cu ce simte el, dacă îi plac las-o așa nu are treabă cu fosta!

| ghinionistul112 a răspuns:

Te-ai implicat intr-un moment cam prost cand este vorba de o relatie. Nu trebuia sa faci aceasta miscare pana nu erai sigura de ceva, dar precizez ca relatiile anterioare nu se pot uita asa de usor pana cand tu, ca fata, trebuie sa dai dovada ca esti mult mai interesata decat fosta lui iubita! Si fii si tu mai naturala cu el!

| Maddutzakiss a răspuns:

Buna au fost totusi 4 ani nu are cum sa uite tot poate ca nu mai are sentimenta pentru ea dar nici nu poate uita tot ce a fost si melediile lea postat poate pentru ca chiar ii plac nu neaparat ca ii face ei dedicatii dar pune-l la incercare spune-i sa iti jure ca nu sunt pentru ea si daca nu jura atunci vei fi sigura ca sunt pentru ea si va trebuii sa il faci sa o uite pe ea si sa te iubeasca pe tine nu trebuie sa te desparti de el pentru ca nu face asta intentionat sper ca te-am ajutat funda?

| Melancolică a răspuns:

4 ani nu se uită aşa ca prin minune. Încearcă să fi mai înţelegătoare, dacă ţii la el nu căuta motive banale doar ca să vă certaţi.
Baftă!