| anonim_4396 a întrebat:

Deci vorbesc cu o fata si m-am indragostit de ea, i frumoasa am iesit numa noi doi, dar am intra in zona prieteniei de unde nu cred ca mai am sanse sa ies o cunosc de 7 anii omg, si acuma ea si-a gasit prieten cu barba cum i place ei, inainte sa isi gaseasca prieten ieseam des si am mers si in padure numa noi doi, si acuma dupa ce si-o luat prieten abia de mai vorbim, inainte nu era seara in care sa nu vorbim 2 ore la telefon acuma abia daca vorbim cateva mesaje, si sunt al drecului de gelos cand ma gandesc ca o pupa ala si azi maine o so ****... numa ca nu i-as taia penisu, l-as reteza laughing. Deci ce credeti? ea stie ca mai demult mi-o placut de ea si i-am zis atuncia acum un an, imi pare rau simt ca am un gol in suflet cand vorbeam cu ea ma simteam super simteam ca ma totul. Eu i-am zis ca ne-am departat dar ea zice ca nu-i adevarat ca ea nu ma uita. Eu sincer l-as omora pe pretenuso cu un glont. De vede ea intrebarea asta am belito laughing. Ce sfaturi imi dati? sa i zic ceva? Sa termin relatia de prietenie? (o iubesc mai am pe la intrebari captiole din viata mea ) Funda

3 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Daca tot o cunosti de atâta timp de ce nu ai încercat până acum sa fi mai mult decât un prieten pentru ea, adica sa începeti o relatie? Acum normal ea s-a atasat de tine ca de un prieten bun, iar deja si-a favut un iubit. Acum încearcă sa ramai prieten cu ea si sa astepti sa se separe de individ, iar apoi sa te bagi peste ea ca un pervers. Eu asa zic sa faci.

| SomeRomanianGuy a răspuns:

Va rog sa pastram un moment de reculegere pentru camaradul nostru "FriendZoned".
Ai alunecat in zona asta, aici ramai. Chiar de reusesti sa avansezi cumva la un nou stagiu al relatiei si ceva nu va merge bine, o sa pierzi apoi si ce-ai avut. Cam asa stau lucrurile