| AnonimusGate a întrebat:

Buna seara TPU! Vorbesc cu o fata cu care m-am certat o perioada si tot ea a intrat pe mine dupa cateva luni de tacere. de atuncia tot vorbim seara la telefon ziua pe whapp si acuma in ultimele 3 zile am tot iesit cu ea pe afara, ieri am ramas singuri cam o ora jumate de la 9 pan la 10 jumate noaptea si mna imi place de ea, e draguta, detreaba pot vorbi detasat cu ea si ea cu mine si ea stie ca mai demult mi-o placut de ea da ei de mine nu... sad Sincer nu stiu ce sa fac, sa mai vorbesc cu ea? Sa mai ies cu ea? Nu vreau sa imi pierd timpu de geaba tin mult la ea sad si nu vreau ca istoria sa se repete, oare dice alege sa vorbeasca cu mine? Ma tot dispera cand imi zice uiteee ala are barba(eu n-am) avem aceeasi varsta eu 16 ea 16 si imi zicea de fostul ca vrea sa se impace cu el acuma 2 zile dupa ce am iesit chiar daca el o *** de 2 ori cu alta fata si mna ma indoiesc ca as avea sanse la ea si chiar tin la ea enorm dar nu stiu ma baga in dilema ca vorbeste cu mine, uneori zicea ca nu vrea sa iesim noi doi ca sa nu parem ca 2 indragostiti si mno intr-o seara s-o intamplat sa stam dar nimic am ras ne-am distrat happy. Ce sfaturi imi dati? (ne cunoastem de 4 anii ) Eu as renunta fiindca cred ca totul va ramane un vis amar si cand o voi vedea cu altu oi da drecului in depresie laughing).

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Probabil nu te vede mai mult decât pe un prieten.
Poți sa mai incerci o data, doar sa nu mori prost, dar nu-ti face sperante prea mari.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu cred ca in afara de o eventuala relatie de prietenie adevarata te-ai putea astepta la mai mult.Ai putea sa profiti de situatie sa o convingi sa faceti macar sex pentru a nu iti pierde fara rost timpul.Gandul ei se pare ca este la altul si pe tine te foloseste doar pe post de "haina de ploaie".Ai putea sa iesi chiar in castig folosindu-te de ea.

| AnonimusGate explică (pentru corbulalbrosu):

Nu se lasa la p.a boos o iubesc...

| SkyPilot a răspuns:

Mai vorbeste odata cu ea ca nu patesti nimic. Daca te refuza, renunta pentru ca iti pierzi timpul degeaba. Si and isi gaseste altul oricum nu va mai avea timp de tine.

| VictorVictoras a răspuns:

Parerea mea este sa o lasi... nu e de tine si daca va fi cu tine nu o sa aveti o relatie serioasa, si cred ca tu vei fi cel care v-a avea cel mai mult de suferit, mai bine renunta la ea acum cand inca mai poti si nu mai sta in preajma ei ca nu e bine, mult succes.