| Noname1465 a întrebat:

Buna TPU...Desi m-am despartit de prietenul meu de 2 luni tin la el extrem de mult...practic nu este chiar o despartire numai ca nu au mai existat atat de des saruturile si inchipuirea aia ca suntem impreuna. Tin la el foarte mult... L-am intrebat si pe el daca tine la mi-a zis ca da.Marti s-a intalnit cu o colega de alu prietena mea cea mai buna ...si culmea a fost ca a sunat-o pe prietema mea sa-i zica vezi ca ma intalnesc cu colega da si chestii din astea...Seara cand am iesit afara am iesit cu el si m-a intrebat ca daca prietena mea mi-a zis ce facuse el in ziua respectiva. Nu pot sa ma impun sa zic nu dar nici nu pot sa-l uitstraight face. nu mai stiu de mine ...pe ce planeta traiescstraight face. Marti am avut o convorbire mai serioasa cu el si mi-a promis ca incearca sa fie mai atent cu mine cum era inainte si sa ma faca fericita...Azi insa nu a dat nici un semn de viata... Ce sa fac?straight face Il iubesc extrem de mult.straight face

Răspuns Câştigător
| ydaa a răspuns:

No name stiu cum e cand prietenul e indiferent cu tine
probabil ca s-a dus dragostea ce era odata
si mie mi s-a intamplat la fel
si situ ca te doare enorm si te apara acest gand dar e treaba lui
totul conteaza de el bineinteles si de tine arata-i catzi pasa fai cadouri pupal cand nu se asteapta suprindel cu orce dovada ca tila el bine eu sunt mereu mai nebuna eram cu un baiat si tot asa era dinstant si i-am facut o fazaa nebuneasca am loat o foaie din caietul de romana si am scriss cu marcarul numele lui de 20 de ori si am sifonato intrul fel am pus-o sa steape mine am agatato cu cateva agrafe si umblam pe hol cu hartia aia cand avazut nu i-a venit sa creada era uimit si eu cat denebunaa sunt orkum ce a fost frumos a fost o amintire intr-un final neam desp insaa am avut clipe fr nul vr sal pierd dar am renuntat eu din anumite motive cand el era mai indragostit de mine tipul trece toti ne schimbam insa arata-i ca ti la el si ca voi mai sunteti impreunaa ce daca el numai crede asta si se uitala o alta fata fa-o paia sa moara de ciuda si el sa tepriveasca cu alti ochi alcevaa nu stiu ce sa faci deci concluziee surprindel arata-i kati pasaa si nu fi ft indiferenta cu el pentru poate duce la sfarsit stiu prea bine... si nu neaparat trebuiee sa dea el semne de viata da si tu si nul stresaa foarte tare pentru e iritant sa se tinaa cineva dupa tine alt sfat daca e un tip mai nepasator asa mai cu capu in aer vorbeste cu el despre manifestarile lui poate chiar numai e nimic intre voi dar odata ce tia promis ca se vaindrepta lasa-l sa isi tnaa promisiunea nu stiu straight facestraight face si eu am plans si clipele frumoase nule voi uita acum
sa sfarsit totul e totul ingropat acumaa suntem doar amici si ne mai batem ne mai jucam insaaparca e atractia maimare cand nu suntem iubiti dar a trecut mult timp fr fundabig grin ma doare mana sincerlaughing

2 răspunsuri:
| pinky_9280 a răspuns:

Ori isi bate joc de tine oricat de dureros ar fi asta ori te vrea disperata dupa el...

| Bebytssa14 a răspuns:

Pai thinking daca s-a racit. poate este intr-un fel si vina ta. poate nu-i mai dai atentia necesara, poate el vrea alt ceva de la tine. pune si tu cap la cap toate certurile voastre si poate o sa-ti dai seama. Sau poate este genul de baiat care nu pune suflet intr-i relatie. Parerea meathinking JI numy pune suflet pentru oricineoh go on, consider ca toti baietii sunt la fel, ma rog, cu unele exceptii. Baftalove struck