| SEXobeat a întrebat:

din ce cauza imi curge o secretie vaginala maronie? sunt virgina

ps:in 31 trebuie sa imi vina CM

oare din aceasta cauza?

3 răspunsuri:
| niki a răspuns:

Stai linistita, iti vine ciclu de aia, nu iti fa griji!

| sherlock a răspuns:

De acolo mai curge si un lichid albicios, in combinatie cu sangele ce e rosu iese acea culoare de o ai tu, e perfect normal nu ai de ce sa iti faci griji.

| FofoBaa a răspuns:

Si mie mi-a curs acea secretie maronie acum o luna jumate.Am fost la medicu de familie si am intrebat ce este acea secretie si mi-a spus ca este un mic ciclu adica ca ciclu este pe drum.Deci trebuie sa iti vina ciclu si eu astept.