| anonim_4396 a întrebat:

Aseara am avut o scurgere maronie si am crezut ca este menstruatia, dar nu este si nici nu am mai avut acea scurgere. Sunt racita si m-am gandit ca poate asta este cauza. Am 14 ani si sunt virgina. Mentionez ca trebuie sa imi vina ciclul, dar pana acum nu am mai patit asta. Voi ati mai avut asa ceva? Ce credeti ca este?

2 răspunsuri:
| sweet_3921 a răspuns:

Poate raceala e de vina! Dupa cum ti-am mai spus lasa frica acasa si du-te la medic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu si celelalte pustoaice care postati asemenea intrebari sunteti toate orfane de mama? chiar niciuna dintre voi nu are vreo sora, vreo verisoara ori macar o prietena care sa fie mai mare ca varsta? eventual o matusa...; in fine, daca nu aveti nici o astfel de ruda, voi nu stiti ce e acela medic ginecolog si cu ce se ocupa?