| Chachi913 a întrebat:

Dupa întreruperea anticoncepționalelor dupa cate zile pot fuma?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

In mod normal dupa cateva luni...dar de preferabil ar fi sa renunti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa mai fumezi, ai idee cat de rău te afectează? Cel mai indicat ar fi sa renunti.

| Xpressurself a răspuns:

Niciodata. asa ar fi indicat. de banii aia iti iei si haine frumoase, te si distrezi si mai si ramai cu ceva poate. aprox 400 de lei pe luna. este o nebunie.
daca ramai insarcinata nu vei putea renunta la fumat, este foarte greu si vei fi stresata. copilul va invata asta de la tine si va fi stresat toata viata fara sa stie de ce.
sfatul meu e sa renunti definitiv acum, indiferent ca iei sau nu pilule anticonceptionala.
asadar fa lucrurile bune la timpul lor, cand este potrivit.
tine legatuta cu cei care nu fumeaza si fatii prieteni. iar din cei care fumeaza mai redu, vezi si tu daca sunt cu adevarat folositori. persoanele elevate nu fumeaza, doar cei care nu au succes in viata si nefericitii

http://www.csid.ro/......l-4805619/

http://www.criserb.com/blog/anticonceptionalele-si-fumatul.html

| LlamaWSS a răspuns:

Renunta.
E cel mai retardat lucru din lume.Dai bani sa mori.happy