| raisa_3902 a întrebat:

E o intrebare la care stiu raspunsul dar vreau sa aflu si parerea voastra. Mersi anticipat. Uite intrebarea: "Cum se fac copii?"

9 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Ii aduce barza in cioc laughing))))))

| XK a răspuns:

Barbatul da creanga la veverita si apar copiiwinking

| szergiu a răspuns:

Copii se fac prin procesul de copulatie[Introducerea organelor genitale masculine si organele genitale masculine]. Acest lucru se face de mai multe ori pana cand barbatului ii apare orgasmul adica iesirea spermatozoidului din penis. Milioanele de spermatozoizi incearca sa patrunda in ovul insa din acestia doar unul sau doi reusesc sa patrunda. Dupa ce spermatozoidul a intrat in ovul incepe procesul de creere a copilului. Culoarea ochilor se poate afla deja din primele 24 de ore de la patrunderea spermatozoidului in ovul. Acest proces poate dura pana la aproximativ 9 luni cand copilul in acest timp aflat in pantelecele mamei se dezvolta treptat.

| Kazimir a răspuns:

Se planteaza in gradina primavara seminte de copii se uda regulat si peste ceva timp rasar... ps. a se culege toamna ca merele

| Zoya333 a răspuns:

Prin sex!

| andrey1991 a răspuns:

Glumesti nu? nu am auzit pe nimeni intreband asa ceva, cred ca ai fost legat/a de pat sau in casa fara televizor si internet. serios e prosteasca intrebarea.

| YoungSteve a răspuns:

BAAAA nu mai mintiti fata! copii se fac cu aparatul de facut copii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie ca cei doi adulti sa faca dragoste, penisul barbatului (cu sperma)trebuie sa ajunga in ovulele femeii sau ceva de genu

Se mai pot face prin injectarea unei solutii sau ceva in vagginul femeii

Papa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand o femeie si un barbat se iubesc sau doar au impresia ca se iubesc, ei fac dragoste (sau sex). Penisul barbatului patrunde in vaginul femeiii si acolo lasa sperma. Sperma contine niste celule, numite spermatozoizi care se unesc cu o celula formata in ovarul femeii, celula numita ovul. Astfel rezulta un embrion, adica un viitor copilas, care se va dezvolta timp de 9 luni in uterul mamei lui si apoi se va naste.