| oanaonitza26 a întrebat:

e un baiat cre e acum la liceu eu sunt pe 7 dar cand era pe 8 mie imi plc de el si el stia (si acum imi plc). azi am mers acasa( el e vecin cu mine) si eu eram pe o parte de trotuar si el pe cealalta si se tot holba la mine... si cand a mai venit cu colegi lui in scoala noastra se holba la mine... ce sa cred? fara jigniri gen ca sunt prea mica sau ceva de genul

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Pune mâna pe carte. Dragostea nu e pentru tine.

| Liliana1981 a răspuns:

Cum adica? Esti prea mica e o jignire? De cand? Si cam ce-ai vrea tu sa crezi despre faptul ca unul de 16 ani se holbeaza la una de 13-14 ani? Vrei s-auzi ca te iubeste, ca ii place de tine? Ei bine, nu. Si nu numai ca esti prea mica dar mai adresezi si intrebari stupide. Pune mana pe carte.