| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPUsad...e vorba de o fata.Stau in Italia de 3 ani si la scoala am o colega "Spaniola" vorbeeste tot italiana si romana.De ceva timp am inceput sa ma indragostez de ea.De obicei cand cineva vrea sa o ia in brate sau sau sa o atinga Ea:ea spune me scurt sa nu o atinga
La mine pare putin mai diferit, de cate ori vreau sa o iau in brate sau sa o ating ea nu face nimic, ma lase sa o iau in brate "numi spune nimic"

A inceput dupa 2 saptamani sa imi placa de ea si am incercat sa-i spun dar nu am putut.Saptamana trecuta cand am avut educatie fizica profesoara nu venit si am stat in clasa toti fara profesori, asa ca meam facut curaj si m-am dus sa vorbest cu ea.Mam asezat langa ea si am discutat, insfarsit am ajuns si la subiectul de "relatii si prietenii".Ea mea spus ca a avut un prieten dar el urmarea doar sa faca dragoste si sex cu ea in niciun caz sa o iubeasca cu adevarat.Eu insami i-am zis ca iubesc o fata din clasa si ei i sau cam dat lacrimile(Pe ea o iubesc).In pauza i-am zis ca daca vrea sa se imprieteneasca cu fata cu care o iubesc, si ea a zis ca da.Eu am zis ca uite dupa colt acolo,vii cu mine sa o vezi? Eabig grina SI AM AJUNS LA COLT (COLTUL NOSTRU ROMANTIC) si i-am zis fata pe care o iubesc si o plac cu adevarat sta chiar in fata mea, Ea s-a cam rusinat si mea zis ca nu poate sa aiba un prieten pentru ca tatal ei iar o inchide in casa daca afla ca are un alt prietensad.Eu am ramas atunci "DISTRUS" am plans incontinu si i-am cerut in ora de romana la profesoara sa ma lese pana la baie sa ma spal pe fata, Si cum baia baietilor e vizavii de baie fetelor m-am intalnit cu ea Eu:i-am spus te rog sa-mi dai macar o singura sansa Ea:uite esti un baiat dulce da chiar nu vreau sa suferi(Eu) sau sa sufar(Ea).Am inceput sa plang mai tare si am ajuns acasa.Am intrat putin pe pc pe facebook si am gasit-o acolo...i-am trimis cererea de prietenie si in 5 sau 10 minute mea acceptat-o. Dupa 1 saptamana eu tot plang si sunt distrus incontinu si ea cand ma vede vede ca eu plang si is distrus si se intristeaza si se duce in clasa sa nu ma mai vada cum plang ca i e mila

Asa ca va rog ajutati-ma chiar o iubesc mult si o plac...Cel mai bun raspuns primeste funda si celelalte Vot.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Fata te place dar cred ca are un tata mai sever si nu accepta sa stie ca are prieten, voi puteti trece peste obsacolul asta daca veti fi impreuna...

| Elly7890 a răspuns:

Dar nu mai traim in EVUL Mediu ca sa o inchida in casa! eu as zice sa mai incerci poate accepta dar daca tot nu, nu trebuie sa suferi doar dupa o singura fata, mai sunt destule! desi stiu ca e greu dar trebuie sa treci peste daca nu iese asa cum va doriti!

| broo a răspuns:

Mai incearca date la ea, fa-o sa rad, fetelor le plac mult baieti care le fac sa rada, spune-i cuvinte frumoase, adui aminte in fiecare zi cat de mult o placi, dar sa nu fii prea insistent! sper ca o sa iti fie de folos sfatul meu!