| Adiadiadiadiadiadi a întrebat:

Buna am o intrebare sper sa ma ajutati sunt la pamant.

De un timp prietena mea vorbeste la telefon cu fostul fostul fostul ei prieten ei nu mai au sentimente unul pentru altu dar pe mine ma deranjeaza pentru vorbeste mai mult cu el decat cu mine.Si ieri seara m-am certat cu ea, iar ea a zis sa luam o pauza eu am inceput sa plang (DA SI BAIETI PLANG!), iar azi de dimineata i-am scris ca mi-e dor de ea si apoi mi-a zis ca daca nu o sa mai fiu gelos pe un simplu prieten o sa ramanem impreuna si asa am facut am zis ca nu o sa mai fiu gelos iar ea nu mai este la fel ca la inceput s-a schimbat foarte mult... Nu mai imi zice te iubesc doar daca ii zic eu la care ea "Si eu" Nu stiu ce sa ma fac sunt distrus sunt la pamant ajutati-ma va rog...

Răspuns Câştigător
| matematician a răspuns:

Eu in locul tau i-as spune, cum ai dori sa nu simt un sentiment de gelozie daca ma simt dat la o parte, daca observ ca in momentul de fata comunici mai mult cu fostul-fostul tau prieten decat o faci cu mine, esti mai rece si putin mai indiferenta fata de mine precum in trecut, Gandes-te te bine la ceea ce doresti, daca semnific ceva pentru viata ta, sau sunt doar o biata distractie,

4 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

De unde sti ca nu mai are sentimente pentru el, de unde sti ca „nu s-a reaprins flacara"?

| TiberiuFasole a răspuns:

Stai, sa inteleg ca in 3 luni a avut 4 iubiti? Pe bune? Gandeste-te ca nu sunt sanse mari sa fii special, i-a tinut aproape o luna pe toti, de cand sunteti impreuna? Oricum, nu merita sa fie cu tine, in 4 luni 3 iubiti. Iti bati joc de mine?

| BlackAndWhite1 a răspuns:

Poate se simte mai bine sa vorbeasca cu el dar mi-e greu sa cred ca vorbesc asa mult fara sa fie vreun sentiment. Daca s-a racit de tine e clar ca poate nu se mai simte atrasa de tine. Imi pare rau pentru tine sincer astea sunt situatii nasoale rau da nu prea ai ce sa faci. Bafta

| Adiadiadiadiadiadi explică:

In primul rand ei stau la 300 km unul de altul si relatia care au avut-o ei a fost acum 3 ani...