| anonim_4396 a întrebat:

BUna TPU! Eate frumos sa te atinga un baiat pe sani? De ce le plac baietilor fetele cu sanii mari?

13 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Dap,e frumos mai ales in public.

Răspuns utilizator avertizat
| IonuţR1995 a răspuns:

Cum am mai zis si la o alta intrebare, baietii au instincte animalice smug. Nu ne judeca!

| Spartanul07 a răspuns:

DA ESTEbig grin
nu stiu de ce ne place asta. dar e bine ca fetele sa aiba "dotarile" necesare

| RAY a răspuns:

Straini? nu e o lipsa de bun simt si moralitate, educatie, lipsa de maturizare chestii de astea nu faci nici cu iubita o fata nu-i o jucarie sa te comporti asa cu ea

| BLeur a răspuns:

Bună.

De ce l-e plac? O întrebare care nici eu, care sunt băiat nu o ştiu, dar aşa ne atrage, pur şi simplu când vezi o fată dotată, aşa din poftă vrei să pui mâna, să te simţi bine.

Şi, nu..nu prea e frumos ca un băiat să îţi atingă sânii, poate doar într-o noapte specială(ştii tu la ce mă refer), dar aşa, în general, nu prea este frumos.happy.

Dacă mai ai nevoie de vreun sfat, dă-mi add : d3l3t3r98

| Ella3133 a răspuns:

De placere fac asta, unii sunt nesimtit, altii curiosirolling on the floor de la caz la caz

| WhisperSsS a răspuns:

Alohaa!

Scumpa mea... Genul acesta de atingeri le poti percepe ca fiind placute la o anumita varsta si intr-un anumit moment... Eu zic ca nu ti-ar placea sa fi "luata" pur si simplu de ei dintr`o data laughing.
Eu consider ca atata timp cat nu am incredere in acel baiat o astfel de atingere mi-ar displace total si in primul rand nici nu sti pe ce a pus inainte acel baiat mana laughing.

Baietilor le plac fetele cu sanii "mari" pentru ca... Pai e greu de explicat de ce. Sincer cred ca nu exista baiat care sa nu ii placa asa ceva. Intelegi? Ideea e ca unii vor sa ascunda aceste placeri ale lor pentru ca nu fii intelesi gresit...

Eu zic sa te gandesti de doua ori inainte sa la`si pe cineva sa puna mana acolo tongue. Ai multa grija de tine!

| StefanXy a răspuns:

1) Instinct animalic
2) Dau o senzatie de placere la atingere si te excita
Sanii mari? Cu cat sunt mai mari cu atat placerea e mai mare big grin

| MariaLOL a răspuns:

Pur si simplu baietii 'pipaie' sanii fetelor pentru. placere, cel putin asa o numesc ei. In legatura cu sanii mari, pentru partidele se sex. )lor li se pare mai incitant laughing )

| NoBoDyElSsE a răspuns:

Nu toti depinde ce fel de baiat si in legatura cu sanii mari e din cauza ca da un aspect mai frumos corpului de aia ne plac

| wooowwwwwwwww a răspuns:

Depinde d e baiat, prietene mea nu a re sani mari si totusi o iubesc, eu personal nu ma bazez 90% pe forma fizica, ca altii,, nu e prea frumos sa faca asta dar...