| Iuly2689 a întrebat:

De ce băieților le plac fetele cu sani mari?

42 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc de acest lucru.
Barbatilor le plac femeile cu sanii mai mari, dar baietilor, cred ca le plac fetele cu sanii mici.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mie nu imi plac... prefer sa aiba o forma placuta decat sa fie mari. Si sa nu fie disproportionali cu copul femeii

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mie nu îmi plac, și doar de "badoace" dau rolling on the floor
Mai mișto sunt sânii mici/normali.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Nu iti plac sanii mari?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu prea.
Mai ales daca fara sutien, o iau la vale de parca-s plini cu apa laughing

| Drimmero a răspuns:

E frumos sa vezi forme mari rotunjite dar majoritatea barbatilor de aici dupa cum vezi au zis ca prefera si sanii mici/medii, ma alatur si eu lor pentru ca nu-s obsedat dupa forme mari, pot aprecia o femeie si daca ar avea sanii mici sau medii, pot fi extrem de interesanti chiar daca nu sunt mari mai ales daca sunt proportionati cu corpul ei. Nu-s ipocrit...imi plac sanii mari, tuturor ne place macar asa la o prima vedere dar nu inseamna ca doar sanii mari preferam, ne plac si ceilalti, conteaza sa nu fie lasati si sa fie fermi, cred ca asta e cel mai obiectiv criteriu masculin cand vine vorba de tate.

| dullcat a răspuns:

Fiindca baietii gandesc mai mult cu hormonii si capul celalalt, nu cu propriul creier.In schimb exista barbati care prefera sanii mici, iar altii nu au preferinte, deci nu generaliza.

| Hammurabi a răspuns (pentru dullcat):

Ups... ce treabă are gândirea cu instinctul?
Iar bărbații care (în schimb laughing ) preferă sânii mici, nu gândesc cu hormonii și capul celălalt? rolling on the floor

| dullcat a răspuns (pentru Hammurabi):

Majoritatea adolescentilor viseaza la femei cu sani mari, pentru ca li se par fascinanti, mai ales pana cand au primele interactiuni sexuale. Dupa aceea se vor mai schimba lucrurile si implicit gusturile, mai ales pana cand devin barbati.

| Hammurabi a răspuns (pentru dullcat):

Înseamnă că încă sunt adolescent, Și mie îmi plac sânii mari.
Nu exagerați, dar mari.
Sau, eventual, dacă s-ar putea să aibă trei. laughing Extraopțiuni.

| dullcat a răspuns (pentru Hammurabi):

Si nu crezi ca e aiurea? Ca voi nu aveti totul la vedere ca noi sa va alegem dupa marime.Nu se cunoaste deloc prin haine asa de bine ca o pereche de sani.In plus, ai idee cate probleme intampina fetele/ femeile din aceasta situatie? Si nu, nu vorbim doar de dureri de spate.

| wildthing a răspuns (pentru dullcat):

Nu stii despre ce vorbesti...sanii peste o anumita dimensiune deja devin dizgratiosi. Trupul feminin trebuie sa fie proportionat, asa am gandit dintotdeauna, nu s-a schimbat nimic de cand eram adolescent...adica sexy era Cindy Crawford, nu cine stie ce tanti cu ditamai bidoanele.

| Hammurabi a răspuns (pentru dullcat):

Ba da, ai dreptate.
Eu aș propune ca la bărbați, să se treacă dimensiunea în cartea de identitate.
Să prezinte buletinul când ieși cu el la o intâlnire.
laughing

| dullcat a răspuns (pentru wildthing):

Ok.Cred ca stiu totusi despre ce vorbesc.Dar continua cu mansplaining.

| depression17 a răspuns (pentru dullcat):

Eu zic ca esti cam sexista si misandrista putin

| dullcat a răspuns (pentru depression17):

Sigur, adevarul e ca multe femei adora barbatii cu probleme la organele genitale, asa cum multi barbati adora femeile cu probleme de sanatatea din cauza sanilor mari. Fair enough, ce sa spun.Mai cititi. Unii mai si spun prostii ca marimea sanilor afecteaza alaptarea.Mansplaining at its finest.

| relian a răspuns:

Este o chestie instinctuala, asa cum spunea cineva pe aici este ceva genetic.Asa spun si studiile facute, referitoare la acest aspect.Cumva sinii mai mari neau atras cindva pentru ca era un semn ca acea femeie poate aduce pe lume copii sanatosi si chestii de genul asta.
Adevarul asta si este, sau era, sinii mari dau mai mult lapte si pe o perioada mai lunga de timp, puiul are ce minca, laptele matern este f hranitor si bun.

Asa ca instinctul asta a ramas, de aia orice barbat, cu exceptia celor care nu-s in regula is atrasi de sinii mari, spun atarsi, nu am spus gata is inebuniti, sau or sa ramana cu o tipa cu sinii mari.

Dar cum mai spuneam cuiva pe aici, nu vad un barbat normal la cap sa refuze o femeie cu sinii mari, chiar si pentru o partida, aia care refuza nu-s sanatosi sigur laughing au dereglari metale si instinctuale.

Ca iti place ca nevasta, iubita una cu sinii mai micuti sau medii aia e alta poveste, aici era vorba despre atractia unor organe, iar raspunsul asta este, este un instinct, un magnet care atrage orice mascul sanatos la cap si sanatos in alte parti

| VoidEternal a răspuns:

Nu se aplica tuturor, dar sunt ceva studii care ar indica o atractie marita a barbatilor pentru sanii mari pentru avantajele care ar aparea la alaptarea unui posibil prunc.

Deci e vorba intr-o masura, de programare genetica. Zic intr-o masura pentru ca nu toate studiile se pun de acord.

"Most of the previous research, however, has shown that greater attractiveness ratings are associated with larger (Furnham, Dias, & McClelland, 1998; Lynn, 2009; Singh & Young, 1995) or average (Horvath, 1981; Tantleff-Dunn, 2002) female breast size.

Some studies, however, failed to find any influence of breast size on attractiveness (Furnham, Swami, & Shah, 2006) or have found preference for smaller breasts when presented in side view (Furnham & Swami, 2007)."

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3210352/

Also, sunt foarte distractivi :)) Oricum majoritatea barbatilor sunt atrasi de sani, indiferent de dimensiunea lor.

| troleibuz a răspuns (pentru VoidEternal):

Femeia poate alapta indiferent de marimea sanilor. Marimea nu aduce niciun dezavantaj. Si oricum se modifica in timpul sarcinii. Nu are nicio legatura grasimea cu mecanismul de alaptare.

| Hammurabi a răspuns (pentru troleibuz):

De-aia femeilor le cresc sânii când sunt însărcinate.
Că n-are nici o legătură cu mecanismul de alăptare. laughing

| VoidEternal a răspuns (pentru troleibuz):

Unde am zis eu ca o femeie cu sanii mici nu poate alapta? Am mentionat de unele "avantaje" date de cantitatea de lapte ce poate fi stocata de exemplu. Nu e o regula, pot fi femei cu sani mici care au o cantitate de lapte disponibila mai mare decat cele cu sani mari, dar statistic vorbind, de regula se intampla invers.

Apropo, in marea majoritate a cazurilor, un barbat straight care nu a vazut in viata lui o secunda de hentai sau materiale pentru adulti o sa fie atras de sani "in the heat of the moment".

| relian a răspuns (pentru troleibuz):

Ba are, sinii mai mari produc mai mult lapte dec it cei mici.Nu stiu la om dar la animale exact asa sta situatia.
Ai vazut vaci vreodata? Eu am vazut destule, am vazut si cit lapte dau fiecare si totdeauna cele cu uger mare dadeau mai mult lapte, totdeauna, fara exceptie.
Sinii mari au si organe de astea ce produc lapte banui mai productive, altfel nu se explica.
De aia si cei care studiaza la fel spun, de aia si instinctul barbatului dea se uita prima data la sinii unei femei, este ceva automat, cum spunea cineva genetic.
Sinii mari nu-s neaparat mai garsi, is mari in tot ansamblul lor. Marimea nu aduce dezavantaje legate de alaptare, dar a duce dezavantaje legate de individ, de cea care pozeda, o incomodeaza la mai toate activitatile, mereu trebuie sa-i tina in haturi laughing in sutien voiam sa zic.

Ce am mai citit de la cei care studiaza, la femei si grasimea de pe anumte zone a corpului are legatura cu reproducerea.Asta ca idee.

Adevarul este ca majoritatea barbatiilor is atrasi de sini mai generosi, am spus atrasi, nu neaparat sa puna gura, scuze mina, na uite ce zic si eu pe aici laughing dar asa este, sinii is ca niste magneti pentru barbati.

Faptul ca nu ai ramane cu acea femeie, asta nu te impiedica si sigur nu ai spune nu la o tipa cu sinii mari si buni laughing nu vad cine ar zice nu.

| dullcat a răspuns (pentru relian):

Daca nu stii la om, de ce compari femeile cu vacile? Ca sa nu taci? Marimea sanilor nu are treaba cu alaptarea.In perioada respectiva sanii se maresc oricum in volum la toate femeile, astfel incat sa hraneasca bebele. Suntem in 2023, nu in era primitiva.

| relian a răspuns (pentru dullcat):

Omul daca n stii este um mamifer, vaca la fel, asa ca te bagi in seama sa spui si tu ceva.
Sini se maresc dar nu ajung aia mici ca si cei mari, se maresc toti, cei mari vor ajunge f mari si etc.
Am spus ca femeile cu sinii mari dau mai mult lapte, nu am spus ca femeile cu sinii mici nu ar da lapte.
Pina la urma ce ai vrut sa spui ca nu pricep. Spune mai clar ce nu-ti este clar ce am spus eu. Poti dovedi tu ca o femeie cu sinii mici da mai mult lapte decat una cu sini mari?
Vina cu ceva macar un studiu facut de cei care se ocupa si arata. Daca nu ai ce arata, atunci nu mai te contrazice doar pe ceea ce crezi tu.Tu poti crede ce vrei, dar nu cere altora sa creada ca si tine.

Tu stii cam ce spui? Unu cu burta mare, are doara burta mare, in rest e ca si unu fara burta laughing adica intestinele aluia nu-s mai mari ca a unuia slab laughing ceva genul asta spui tu.

Sau un cultirtist are aceiasi masa musculara ca si unu slab, ceva genul asta gindesti tu.
Deci femeile cu sini mari au si lapte mai mult, este regula, ca o mai fi si exceptii logic ca is, dar regula aia este.
Nu te mai baga in sama sa nu taci. O zi buna

| dullcat a răspuns (pentru relian):

Denoti ignoranta maxima, sa ii explici tu unei femei cum functioneaza, care sunt regulile.

,, Pina la urma ce ai vrut sa spui ca nu pricep.'' Marimea sanilor nu afecteaza cantitatea de lapte produsa! Vii de la ferma din moment ce ai comparatii asa inteligente?

Poftim aici surse pentru a sustine ce spun.

https://wicbreastfeeding.fns.usda.gov/breast-and-nipple-size-and-shape
,,Women of all sizes, with large or small breasts, can successfully breastfeed. The size and shape of your breasts have nothing to do with how much milk you will make.''

https://www.medela.us/......production
,,It’s a question we’ve all asked at least once – will the size of my breasts affect how much milk I produce? The short answer is no. Although your breasts will likely grow larger before and during your breastfeeding journey, breast size is irrelevant when it comes to how much milk you produce.''

https://www.ajol.info/index.php/nqjhm/article/view/12688
,,There was no correlation between breast size and breast milk production.The conclusion was that breast size does not determine the quantity of milk produced in the study subjects.''

https://he02.tci-thaijo.org/index.php/sirirajmedj/article/view/246159
,,There is no significant correlation between breast milk volume and breast size. The small breast size woman should be counseled and reassured to get more confidence in breast feeding.''

https://link.springer.com/article/10.1007/s10508-019-1464-z
,,Some studies found that breast size a few days after parturition was positively related to milk production (Hytten, 1954; Lussky, 1951; but see Ramsay, Kent, Hartmann, & Hartmann, 2005), but other researchers regarded these results as an artifact arising from the fact that bigger breasts can store more milk (Daly & Hartmann, 1995).''

https://www.verywellfamily.com/breastfeeding-breast-size-and-shape-431768
,,The size of your breasts is based upon the amount of fatty tissue that is contained within them. Women with smaller breasts have less fatty tissue, and those with larger breasts have more fatty tissue. But, fatty tissue doesn't make breast milk. Instead, it's your breasts' glandular tissue that produces the breast milk.
Unlike fat, the amount of milk-making tissue in your breasts is not necessarily related to the size of your breasts.''

https://www.milkgenomics.org/? splash=do-larger-breasts-make-more-milk
,, Research shows that milk production is actually compromised in overweight and obese mothers, who often have larger breasts. This suggests that size does not correlate with milk supply.''

https://www.breastfeeding.asn.au/......-it-matter
,,Breast size depends on how much fatty tissue you have. The larger the breast, the more fatty tissue and vice versa. It is the amount of glandular (milk producing) tissue in your breast that matters and that is not usually related to the size of your breasts.

The amount of milk stored in breasts varies between women but it is also not related to the overall breast size. Your milk storage volume may even vary between your breasts.

Usually, if you follow your baby’s lead and breastfeed whenever your baby shows that they need a feed, you will make enough milk.

Your milk supply is determined by how much and how often your baby feeds, and not by the size or shape of your breasts. ''

https://www.milkgenomics.org/? splash=do-larger-breasts-make-more-milk
,, Your breast size doesn’t affect how much milk you produce.
The size of your breasts mostly depends on how much fatty tissue they contain. But fatty tissue doesn’t have anything to do with how your breasts make milk.''

https://babygooroo.com/articles/does-breast-size-matter
,,Women with small breasts make just as much milk as women with large breasts. Milk production (supply) is a product of milk removal (demand). The more milk your baby takes from your breasts (or you express) the more milk you will make. Volume (how much milk the breasts make) should not be confused with capacity (how much milk the breasts store). Mothers can produce the same amount of milk, but have different storage capacities. Babies of mothers with larger storage capacities may breastfeed fewer times a day compared to babies of mothers with smaller capacities, but still take in similar amounts of milk over the course of the day.''

https://www.enfamil.com/articles/breastfeeding-small-breasts/
,,Soon after you give birth, the hormone prolactin becomes active, which enables your breasts to begin producing large amounts of milk. Breast size, or the amount of fatty tissue your breasts contain, does not affect these hormonal changes and therefore does not factor into milk production. Rest easy knowing that small cup size is no reason for concern. The amount of milk you produce is just a matter of supply and demand. The more your baby feeds, the more milk your breasts will produce. ''

| relian a răspuns (pentru dullcat):

Povesti, chestii rasuflate de cand lumea.Intreaba femeile care au alatat care au avut sini mici, care au avut sini mari si atunci stii adevarul.

Sint surse care is credibile dar care is vechi, nu au mai facut update, au lasat asa pagini scrise de cand bunica fata mare.
Nu stau sa iti arat, am gasit eu asa surse, chiar de la universitati, asa au lasat, ce se credea la mai stiu eu ce moment.

Pina una alta productia de lapte tine de marimea ugerului, indiferent ca e om cai mai stiu eu ce animal atita timp cit e mamifer.

| relian a răspuns (pentru dullcat):

Inca ceva, uitasem sa spun, eu ma bazez si pe ce spun femeile, nu cele ca tine, vorbesc de experinta, de femei care au avut copii si au alaptat. Mama de exemplu mi-a spus cum sta treaba, bunica la fel, vecine la fel, toate avand diferite marimi la sini, iar concluzia aia este, cele cu sinii mari au dat lapte mai mult si pe o durata mai lunga comparativ cu cele cu sinii mici, care dupa 1-2 luni deja nu mai aveau lapte si a trebuit sa treaca pe lapte de la magazin.

Intreaba femeile nu mai lua de bun tot ce vezi ca zboara, studiile lu mos peste, alea is studii sa incurajeze femeile, sa nu le face pe unele triste laughing
Unde pui ca bunica mea a lucrat la materinitae si stie destule, a vazut destule, asa ca scutestema cu naivitatea ta si infoarmatii luate numa din ce spun altii.

| dullcat a răspuns (pentru relian):

Scrie acolo destul de clar ca sanii mai voluminosi doar au capacitate mai mare de a stoca laptele, in niciun caz de a produce mai mult.E grea engleza.Sunt studii pertinente, daca faceai si tu o facultate poate stiai sa le recunosti din moment ce sunt trecute pe siteuri ca atare, au referinte si alte cele. Continua cu mansplaining si informatii de la bunica, de pe vremea cand educatia sexuala era 0 si cea in ce priveste sarcina, implicit alaptarea, atingea apogeul.

Astept linkuri cu studiile de la universitati care sa contrazica.

| relian a răspuns (pentru dullcat):

Astepti,linkuri? nu stau sa le caut, dar iti pot spunde despre ce este vorba, doara un exemplu.
Si eu ma mirai, apoi cand am gasit in alta parte, alta explicatie, am cautat inapoi si am vazut ca articolul era de prin anii 80 laughing dar acea universitate lasa asa acolo articolul.

Tinitus, explicau aia acolo ca este un inceput de surzenie, asta au spus, deci studii sau articol de la universitate.
Total fals, pentru ca nu e nici pe deaprte vorba despre asa ceva.

Nu stau eu acu sa mai caut pentru tine, dar exemple sunt destule.Tu crezi ca tot ce spun universitatile sau mai stiu eu ce institutie gata asa este, e batut in cuie?
Vezi ca au fost multe chestii la care se spunea ceva, apoi sa revenit cu alte explicatii si demomnstratii.
Vrei exemple? Srtii ce credea pana acu o suta si de ani despre stomac, despre creier, astia doctorii?
Asta medical, chestii stiintifice laughing cauta si o sa vezi. Daca nu era ala sai intre ranga in cap sau sai intre ranga in stomac nu stiau aia ce rol au aceste organe.

Nu veni sa imi trintesti tu mie in fata ce spun altii. Eu iti spun ce spun oamenii.
Stiu f bine ce scrie acolo in engleza, ca si facultate, tu ce facultate ai facut, de aia cu bani?

E bun, afla ca poate am facut si eu ceva scoala, dar nu ma laud.

Ok sa revenim, doara discutam, dar nu incerca sa depasesti masura, sa jignesti.
Esti capabila de discutie normala?

Cum am spus revenim la ce spui, sau spun altii, ori arata altii.Treb sa analizam ok?

Deci aia spun ca sinii mari au capacitatea dea stoca mai mult lapte. Wow asta da.
Si de ce ar stoca mai mult lapte? Raspunde la intrebare poti? Stochezi lapte pentru ce, pentru vremuri negre laughing deci despre ce studii pertinente voresti aici?

Sinii la om is pentru a hrani copilul corect? Ala se hraneste zi de zi, deci nu face sinul stocuri de lapte ca la magazin.

Apoi daca sinii mari au capacitea dea stoca mai mult lapte, asta ce inseamna pentru tine?
Pt mine inseamna ca acei sini dau mai mult lapte corect? Nus eu curios ce si cum, eu ma duc la sinu tau laughing scuze, vorba vine si vreau sa alimentez bine?
Intrebare, ce o sa gasesc la un sin mic si ce gasesc la un sin mare?

Gasesc cantitati mai mare de lapte la cel mare.Wow ce chestie nu?

E bun ramai cu ce crezi tu. Daca sinul nu are unde stoca nici nu produce mai mult.Ca urmare daca sinul este mare produce si o cantitate mai mare corect?

Daca nu esti de acord atunci da tu explicatie, dar explica de la tine, nu veni cu linkuri.
Pe aici oamenii stii de ce intra? Nu sa vii tu sau altul si sai arunce in fata un link, o formula, o definitie, nici pomeneala.

Daca tu faci asta atunci il crezi pe acel om prost, adica nu-i capabil sa caute si sa gaseasca o definitie sau formula pe netu asta?

Omu intra aici sa caute o explicatie, o explicatie mai simpla decat acea definitie sau formula, o explicatie care sa o priceapa.
Deci un sunt mare, chiar daca sa spunem ar produce in unitatea de timp aceiasi cantitate de lapte ca si un sin mic, asta ar insemna ca sinul mic se va opri din a produce cand bidoanele sau umplut, in timp ce sinul mare continua sa produca corect?
Vorbim asa ca idee, desi nu stau lucrurile asa.In orice situatie vei gasi intr-un sin mai mare, mai mult lapte, esti de acord? Daca esti de a cord, de ce spui ca nu conteaza marimea la sini? Cine se contrazice pe aici singur?

Referitor la informatiile de la bunica, tu crezi ca toate cate sunt explicate, is asa aparute de azi de ieri? Is observatii facute de mii de ani, iar astia de azi doara au verficat si bagat prin carti, sau pe unde le-au scris

Vracii aia pe timpuri nu erau asa de incuiati, de la ei sau preluat destule, na venit azi doctorul sula spataru si a descoperit el acu America, obserrvatiile facute de oameni in trecut care sau dovedit reale au fost pastrate.

Ce vezi tu rau ca bunica, starbunica stia multe din observatii? Deci tu daca cineva iti arata ceva, un om obisnuit, nu il crezi, sau nu crezi ce iti arata, asta sa inteleg? Tu accepti doara ceti baga sub gusa aia care studiaza? E clara atunci, eu ma bazez pe ce vad, daca pricep, iar daca vezi sute, mii de oameni la care se aplica ceva, iar tu crezi in continuare ce spune nu stiu ce bambilici care sta mai stiu eu in ce laborator, e fix problema ta.

Ti-am spus, eu nu salvezi linkuri, ce am zis de tinutis si altele, le-am citi acum vreo 2-3 ani.
O fi grea engleza, dar asa cit de cit pricep si eu ce spun aia acolo laughing

Vrei exemplu? Am fost la doctori, am intrebat si cand s-a vazut incoltit, a spus ca are treaba laughing doctor la clinica, nu in RO.

Ce legatura are educatia sexuala cu alaptarea? Afla ca pe vremea aia femeile nu se fereau sa alapteze de fata cu oricine, cu barbati cu copii cu cine vrei, tu desi nu aveau educatie sexuala cum zici laughing

Isi da femeile jos sau deoparte ce acoprea scula si in vazul oricui si public, nu le era rusine, nu le era rusine sa spuna ca nu mai are lapte, etc.
Ce stii tu, tu accepti numa ce citesti laughing e bun si asa.
Eu cand am oameni, mai ales si rude care lucreaza, care au lucrat cu oameni, care mi-au spus sau povesteau fara sai fi intrebat cineva, o sai cred pe ei nu pe aia care dau cu pixu ok?

Tu crezi pe cine doresti. Stateau femeile la birfe si asa din una alta povesteau, deci alea is observatii, ce povestea una, c e spunea alta, etc, femei care trecuse prin asa ceva.

Ca idee pe vremuri oamenii alaptau copiii, cele mai multe femei alaptau, iar cele care nu prea aveau sau la care se termina atunci apelau la lapte din comert.
Mai intreaba nu te baza doara pe c e citesti. Femeile ele singure povesteau, si cum am spus se intijmpla doara la cele cu sini mici sa nu mai dea lapte, ori sa dea putin si atunci mai da copilului si late de vaca.
Esti naiva, lumea nu este aia, sau doara aia ce citesti tu din carti sau de pe net.

| troleibuz a răspuns (pentru relian):

Si studiile tot pe anecdonele femeilor sunt facute, nu pe barbati.

Răspuns utilizator avertizat
| wildthing a răspuns:

Nu-i o regula. Mie nu imi plac sanii mari...imi plac cei de dimensiune medie.

| LordCristobal a răspuns:

Pentru ca sa aiba unde sa isi bage botul.

| Ray218 a răspuns (pentru LordCristobal):

Sau celălalt cap...

| DeMicUnCălător a răspuns:

Din același motiv pentru care fetelor le plac băieții cu mulți bani.
Noi oamenii suntem superficiali.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu la toți băieții le plac fetele cu sânii mari. Ba unii chiar văd dizgrațios un bust supradimensionat, mai ales daca e și siliconat.

| troleibuz a răspuns:

Mie nu imi plac. Credeam ca imi plac cand aveam 15 ani si ii vazusem doar in poze. Asta cu programarea genetica e o prostie, sunt sate in Africa in care femeile umbla la bustul gol si barbatii nu au nicio reactie. Sanii nu sunt organe sexuale propriu-zise, sunt secundare, in aceeasi categorie cu mustața și mărul lui adam. La noi "programarea genetica" e facuta de adictia filme xxx si hentai.

| Wallace a răspuns (pentru troleibuz):

Nu mai vorbi tâmpenii. Sânii sunt zone erogene.
Nu cred că mustața și mărul lui Adam sunt zone erogene. rolling on the floor

| troleibuz a răspuns (pentru Wallace):

Zona erogena poate fi orice parte a corpului, Hammu. Nu e vorba de crezi tu, cauta si citeste atunci cand nu esti sigur de ceva.

| Jus7t a răspuns:

Pentru că nu toți trebuie să aibă aceleași gusturi când vine vorba de femei.
Unii prefera blondele, alții roscatele, brunetele, etc.
"De aia".

| SimonaBubu a răspuns:

Sa aibă pe ce pune mana.

| MihaBianca a răspuns:

Nu toți băieții ți ca fata să aibă sânii mari.